Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Herfstwandeling in het het Holtingerveld

zondag 19 oktober 2025 13:30

Een mooie herfstwandeling maken door de veelkleurige natuur, wie wil dat niet!

De mogelijkheden om dat te doen liggen overal om je heen. Een hele mooie wandeling vind je in het Holtingerveld, het unieke gebied verscholen in het zuidwesten van Drenthe en bekend als het “OER-landschap gekneed door IJS en OORLOG”.

Hier organiseert TIP Havelte al een aantal jaren de NATUUR-rijke IJS- en OORLOG-wandeling, een ongeveer 2 uur durende en 4 km. lange wandeling onder leiding van één of meerdere ervaren gidsen. Die nemen je mee langs de verre, maar ook nabije geschiedenis van dit archeologisch zeer interessante gebied. Uiteraard is er de nodige aandacht voor de uiterst diverse natuur met de fascinerende herfstkleuren. En je wordt bijgepraat over de ontwikkelingen in dit gebied. Kortom een leerzame én sportieve uitdaging voor jong en oud.

Deze boeiende herfstwandeling wordt gehouden op:

Donderdagmiddag 19 oktober, start 13.30 uur.

De kosten zijn € 9.00 pp, € 6.00 kind tot 13 jaar. Daarin zit ook de koffie of thee met krentenbrood dat vooraf wordt geserveerd.

De route is goed begaanbaar voor iedere gemiddelde wandelaar. Vanwege de herfstomstandigheden is goed schoeisel belangrijk.

Vooraf aanmelden wordt aanbevolen en kan via wandelingmetgids@gmail.com of bel 0521 341222.

Startplaats: OER Brasserie/kantoor TIP, van Helomaweg 18, 7971 PX, Havelte.

Locatie