Afbeelding
Foto: Rens Hulman/Persbureau de Breij

Rietbrand Wanneperveen: terwijl brandweer blust wordt verderop opnieuw aangestoken

112

WANNEPERVEEN - Vanmiddag speelde zich een opmerkelijk tafereel in een rietveld rond Wanneperveen af. De brandweer werd rond 16:45 opgeroepen voor een rietbrand langs de N334. Er stonden meerdere bulten met rietafval in brand en er leek geen toezicht op te zijn. De brandweer besloot de bulten te blussen en deed dit vanaf een boot. Terwijl er geblust werd zagen de brandweerlieden dat er verderop, op een ander ‘eiland’, weer een bult werd aangestoken. Ook daar gaat de brandweer langs om de situatie te beoordelen en waar nodig te blussen.

Het stookverbod wat wekenlang gold vanwege de droogte is afgelopen week ingetrokken, waarom de brandweer toch heeft besloten om te blussen is niet duidelijk.

Afbeelding
Afbeelding

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Christian Bollmann en Erik Huéle
Muziek en klank met Christian Bollmann en Erik Huéle in Steenwijk Met video 18 mei, 21:03
Familie De Leeuw
Historische Vereniging Steenwijk e.o. doet een oproep: ‘Mail ons uw verzetsverhalen uit Steenwijk en omgeving’ Steenwijk 18 mei, 19:27
Afbeelding
Zilveren erepenning Overijssel voor Zwolse kunstenaar Westerhuis Algemeen 18 mei, 18:01

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.