Afbeelding

Frontale botsing tussen 45-kilometerauto en brommer bij Tuk

112

TUK – Op de Lage Egge naast de N334 bij Tuk heeft donderdagmiddag rond 14.15 uur een verkeersongeval plaatsgevonden tussen een 45-kilometerauto en een brommer. Volgens de politie zou sprake zijn geweest van een frontale botsing.

De bestuurder van de brommer is ter plaatse gecontroleerd door hulpverleners, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

Bij het ongeval raakten zowel de 45-kilometerauto als de brommer beschadigd. De 45-kilometerauto liep daarbij zware schade op en wordt door een berger afgesleept.

Door het ongeval is de Lage Egge afgesloten voor het verkeer. De politie doet verder onderzoek naar de toedracht van het ongeval.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Zwoel Zomeravondconcert met de beide koren van Sigrid Hof Cultuur 22 uur geleden
Afbeelding
Extra workshop Bloemen schilderen in Giethoorn na grote belangstelling Kunst en Cultuur gisteren
Afbeelding
‘Je gunt ieder kind Kamp Zomerpret’ Er is nog plaats voor een fijne vakantie in Ossenzijl Algemeen 27 mei, 15:30

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.