
Woningbrand in Nijeveen
112
NIJEVEEN – De brandweer is maandagmiddag met meerdere eenheden uitgerukt voor een woningbrand aan de Schoutstraat in Nijeveen.
Rond 13:10 uur kwam de melding binnen, waarna onder meer een tankautospuit, een watertransportvoertuig en een officier van dienst met spoed ter plaatse kwamen. De brandweer startte direct met blussen en kon de brand snel onder controle krijgen. De brand heeft gewoed in de meterkast, aldus de politie.
De brandweer heeft de woning geventileerd en de naastgelegen woning ook gecontroleerd. Over de oorzaak van de brand is op dit moment nog niets bekend. Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt.
De bewoners waren tijdens het uitbreken van de brand thuis en konden de woning snel verlaten. Netbeheerder Enexis is aanwezig om de nutsvoorzieningen af te sluiten.



























