Drukte tijdens de Noorderkade Parade in Blokzijl.
Drukte tijdens de Noorderkade Parade in Blokzijl. Foto: René Wiegmink

Gezellige drukte op Noorderkade Parade

Algemeen

BLOKZIJL - De tweede editie van de vintagemarkt de Noorderkade Parade in Blokzijl werd afgelopen zaterdag druk bezocht. “We hadden zon, lekkere wijn, heerlijke hapjes, zweefmolen, te gekke kramen, goede sfeer en het belangrijkste, de allerleukste bezoekers”, aldus de organisatie. 

Op de vele kraampjes werd van alles verkocht, zoals vintage kleding, ouderwetse keukenraad, allerlei handgemaakte items, meubels, plantjes, bloemen, zolderschatten en accessoires. Sabine Vegelien, Henriëtte ten Napel en Ellen Goulmy van de organisatie willen dat de Noorderkade een feestje is voor jong en oud. Die opzet lijkt geslaagd. Veel mensen kwamen zaterdag naar Blokzijl om te slenteren langs de kramen en te genieten van de sfeer. Ook het weer werkte prima mee.

Draaimolen

Voor de kinderen was er een ouderwetse draaimolen, die goed paste in de stijl van de Noorderkade Parade. Ook stond er een suikerspinnenwagen met keuze uit allemaal verschillende kleuren suikerspin en konden de kinderen zich laten schminken. Voor de volwassen was er wijn, koffie, taart en andere zoetigheid. Bistro de Ploats opende voor de gelegenheid een terras op de Groenestraat.

Enorme animo

Hoewel dit jaar pas de tweede editie was van dit evenement, was de animo enorm. “We begonnen met kramen enkel op de Noorderkade, maar al snel konden we uitbreiden richting de Groenestraat,” aldus de organisatie. “Het evenement wordt gesteund door veel ondernemers die een sponsorbijdrage hebben geleverd om het event elk jaar een beetje groter te kunnen maken. Maar er zijn ook bewoners die ons met een bijdrage hebben ondersteund. Die bijdragen zijn super welkom. Het is enorm fijn dat de  de Noorderkade Parade een warm hart toedragen.” Sabine, Henriëtte en Ellen zijn dan ook erg blij met “onze vrijwilligers, de buurt en onze fijne sponsoren.”

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kans op miljoenen voor inwoners Vollenhove bij Postcode Loterij Miljoenenjacht: Inwoners Vollenhove te zien in zesde aflevering van dit seizoen Steenwijkerland 10 uur geleden
Afbeelding
Ontheffing voor vuurwerkactiviteiten door verenigingen en stichtingen nu aan te vragen Westerveld 10 uur geleden
Afbeelding
Jenny May & Von Spring brengen eerste bluesrocksingle uit Algemeen 11 uur geleden
Afbeelding
Schilderworkshops Gerald Schuil in Giethoorn direct volgeboekt Cultuur gisteren
Een rondje om de Zuidwester tijdens Koningsdag
Open ochtend laat ouders kennismaken met opvang en onderwijs in Steenwijk-West Steenwijk 17 sep, 17:00
Afbeelding
Laptop Revive gestart in Steenwijk: gebruikte laptops krijgen een tweede leven Steenwijk 17 sep, 15:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.