Afbeelding
Foto: Aangeleverd.

Sail Kampen 2024 groots feest met onder andere Jan Smit

Algemeen

KAMPEN - Bij een groots evenement horen grootse artiesten. Daarom kan het publiek tijdens Sail Kampen 2024 een aantal muzikale en culturele klappers tegemoet zien, vertelt Jac Ruiten. Hij is verantwoordelijk voor de muziek en het entertainment. Grote publiekstrekker van deze editie is Jan Smit.

Het muziekprogramma van Sail speelt zich af van vrijdag 29 maart tot en met maandag 1 april. De bands en artiesten treden op op twee grote podia die op het water van de IJssel drijven, ter hoogte van het Van Heutszplein. “Voor het publiek zal dit een spectaculair gezicht worden”, aldus Ruiten.

Jac Ruiten vertelt dat het muzikale aanbod zeer gevarieerd is. “Zo treden er tijdens alle dagen diverse koren op, onder meer met zeemansliederen die een verbinding maken met het nautische verleden van onze stad.” Publiekstrekker is Jan Smit op de vrijdagavond naast Beethoven en de Helene Fisher tributeact. Op zaterdag kunnen de Kampenaren een optreden van pop shantykoor Ancora tegemoet zien. Verder zorgt het Feestteam voor veel sfeer met Nederlandstalige après-ski- en carnavalsmuziek. De bekende volkszangers Django Wagner en Stef Ekkel, een solo optreden van Summerland en de begeleidingsband van alle artiesten maken het programma op de zaterdag compleet.

Sail Kampen was al het grootste Paasevenement van ons land, maar volgend jaar gooit de organisatie er nog een flinke schep bovenop. De komende editie wordt namelijk de grootste ooit. Bezoekers kunnen een toegangsbandje kopen voor 7,50 euro per stuk, zij kunnen hiermee alle dagen naar binnen. Meer weten? Ga naar www./visitkampen.nl en zoek op sailkampen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Overijssel en Staatsbosbeheer investeren in natuurherstel Weerribben Algemeen 8 uur geleden
Afbeelding
Herenboeren Meppel-Steenwijk opent op zaterdag 15 augustus boerderij voor belangstellenden Steenwijkerland 10 uur geleden
Afbeelding
Tentoonstelling ‘Transcendente Abstractie’ in Koelwaterhal Algemeen 16 jul, 12:30
Martijn Spranger
Martijn Pranger geeft orgelconcert in de Kleine Kerk Steenwijk Cultuur 15 jul, 12:00
Afbeelding
Pasar Malam in Steenwijk gratis toegankelijk: De Vestingstad is van 22 tot en met 26 juli in Oosterse sferen Steenwijk 15 jul, 10:00
Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl Algemeen 15 jul, 09:49

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.