
Kippenvel momenten bij A Rocktown Revival - 50 jaar de Buze
AlgemeenSTEENWIJK - Goed weer en een prima sfeer. Met als absolute topact Living Colour uit New York. Dat was A Rocktown Revival - 50 jaar de Buze op zaterdag 20 juli.
Kippenvel momenten bij hits als “Cult of Personality” en “Love Rears it’s Ugly Head” dat door de 800 aanwezigen uit volle borst werd meegezongen. De dag begon met Paceshifters, ruige rock, gevolgd door de metal band Undawn.
Waar veel aanwezigen naar uitkeken was de uit Wolvega afkomstige, maar in de jaren 80 door heel Nederland bekende Weekend at Waikiki. Voor Rudeboy plays Urban Dance Squad was het een reünie met Living Colour: de bands tourden in het verleden samen door Amerika. Rudeboy was goed op dreef en bracht het Buze publiek in beweging. Een mooi eerbetoon van de zanger: “Buze forever!” Een mooiere verjaardag kan de Buze zich niet wensen.





























