Uitje Ledenvereniging Oude en Nieuwe Land naar het Zuiderzeemuseum
Uitje Ledenvereniging Oude en Nieuwe Land naar het Zuiderzeemuseum Foto: Aangeleverd

Ledenvereniging Oude en Nieuwe Land blijft diensten aanbieden!

Algemeen

Kort geleden heeft Federatie Oude en Nieuwe Land aangekondigd dat het is opgeheven. Deze mededeling heeft voor verwarring gezorgd bij sommige mensen over de status van Ledenvereniging Oude en Nieuwe Land. “We willen graag duidelijk maken dat Ledenvereniging Oude en Nieuwe Land volop actief is in Noordoostpolder, Urk en Steenwijkerland en haar diensten blijft aanbieden aan haar leden,” benadrukt Gonny Schot, Verenigingsmanager Ledenvereniging Oude en Nieuwe Land.

De ledenvereniging is een opzichzelfstaande organisatie. Ledenvereniging Oude en Nieuwe Land heeft ruim 17.000 leden (huishoudens) in de gemeente Urk, Noordoostpolder en Steenwijkerland. Dat is meer dan 1/3 van alle huishoudens in de drie gemeentes. De leden kunnen rekenen op de kortingen, diensten (zoals de uitleen van loophulpmiddelen) en activiteiten zoals ze gewend zijn. Alle bestaande en toekomstige activiteiten en diensten zullen doorgaan zoals gepland.

Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden bij voorkeur via de website www.uwledenvereniging.nl of telefonisch via 0521-539893.

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.