
Spektakel van Steenwijk lanceert Facebook-actie voor exclusieve gele trui
AlgemeenSTEENWIJK – Ter voorbereiding op de profwielerronde Spektakel van Steenwijk, die op dinsdag 5 augustus wordt verreden, start de organisatie een social-media-actie waarbij een exclusieve gele trui te winnen is. Belangstellenden worden opgeroepen de berichten van het evenement op Facebook en Instagram te liken en te delen. Wekelijks worden tot aan de wedstrijddag vijf truien verloot, meldt initiatiefnemer Henk Ymker.
Het criterium vindt traditiegetrouw plaats in de weken na de Tour de France. De Ronde van Frankrijk gaat dit jaar op 5 juli van start in Lille, waarna de geletruidrager op 27 juli in Parijs wordt gekroond. Direct daarna verschijnen diverse Tourrenners in criteriums; Steenwijk heeft op 5 augustus om 19.15 uur de primeur. Voorafgaand aan de koers staan een ploegentijdrit voor bedrijven en diverse activiteiten rond het parcours op het programma, gevolgd door een afterparty.
Volgens de organisatie presenteert de Facebook-actie liefhebbers de kans om een gele trui te bemachtigen met eventueel een eigen naam of bedrijfslogo. De winnende deelnemers kunnen hun trui ophalen bij werkkledingspecialist Kruider Workwear aan de Lange Baan 27B in Steenwijk. Namen van winnaars verschijnen op de social-mediakanalen van het evenement.
Meer informatie is beschikbaar op www.hetspektakelvansteenwijk.nl.
Wil jij altijd op de hoogte zijn van het laatste nieuws over uitjes in de regio Kampen? Meld je dan via deze link aan op de uitagenda. Zo krijg je iedere vrijdag de leukste uitjes in je mailbox. https://www.brugnieuws.nl/nieuwsbrief/aanmelden.




























