
Openluchtspel Havelte genomineerd voor St. Bercoopfonds Waarderingsprijs
AlgemeenHAVELTE - Openluchtspel Havelte is dit jaar door de gemeente Westerveld unaniem voorgedragen als een van de genomineerden voor de Bercoop Waarderingsprijs voor Toneelverenigingen. Op 27 mei organiseerde het Bercoopfonds hiervoor een bijzondere bijeenkomst in Nijeholtpade. Het Openluchtspel won niet maar kreeg wel een cheque van €.2.500.
Elk van de vier genomineerde gezelschappen kreeg de kans om in een pitch te laten zien waarom juist zij de hoofdprijs van €5.000 zou moeten winnen.
Johan Noord, Elly Remmelts en Rolf Jansen hebben voor Openluchtspel Havelte een unieke eenakter opgevoerd, speciaal door eerstgenoemde geschreven voor deze gelegenheid. Hierin kwam alles wat ons zo uniek maakt tot uiting: sfeervolle voorstellingen in een prachtig theater, mogelijk gemaakt door een grote groep enthousiaste en betrokken vrijwilligers.
Hoewel het Openluchtspel de hoofdprijs uiteindelijk niet won, gingen de medewerkers na afloop met een goed gevoel, vol trots én met een cheque van €.2.500 richting Havelte. Het gewonnen bedrag wordt gebruikt voor verdere (duurzame) investeringen in het theater.
Onze speciale dank gaat uit naar de gemeente Westerveld voor deze voordracht en naar het Bercoopfonds voor deze mooie prijs als waardering voor onze activiteiten.
Uiteraard bent u deze zomer van harte welkom om een voorstelling te bezoeken in ons in het bos gelegen theater. ‘Piepers en Parels’ wordt in openluchttheater ‘de Speulkoele’ in Havelte opgevoerd op: 10 en 11 juli (via de spaaractie AH Havelte) en op 7, 8, 13, 15, 19, 21, 26 en 28 augustus.
Kaarten zijn verkrijgbaar via onze website: www.openluchtspelhavelte.nl.



























