Het team van EightFence
Het team van EightFence Foto: EightFence

Gemeente Steenwijkerland versterkt digitale beveiliging met EightFence

Algemeen

STEENWIJKERLAND - De gemeente Steenwijkerland heeft de opdracht voor SIEM/SOC-dienstverlening gegund aan EightFence, de cybersecuritytak van Interstellar uit Delft. Dat gebeurde na een openbare aanbestedingsprocedure.

Met de samenwerking wil de gemeente haar digitale weerbaarheid verder versterken. De dienstverlening richt zich op het continu monitoren en beschermen van de IT-omgeving. Via Security Information and Event Management (SIEM) en een Security Operations Center (SOC) krijgt de gemeente beter zicht op beveiligingsrisico’s en kan sneller worden gereageerd op mogelijke incidenten.

Gerco Bouwknegt van de gemeente Steenwijkerland zegt daarover: “De digitale veiligheid van onze organisatie en inwoners is voor ons van groot belang. Met deze samenwerking kiezen we voor een toekomstbestendige inrichting van onze security, waarbij we continu zicht hebben op wat er speelt en snel kunnen handelen wanneer dat nodig is.”

Volgens EightFence wordt security hiermee niet als losse maatregel gezien, maar als een continu proces.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
44e Kolkloop Blokzijl op zaterdag 11 juli: organisatie houdt vast aan succesvolle julidatum Sport 25 jun, 19:00
A32
Groot onderhoud aan A32 tussen Steenwijk en Heerenveen Steenwijk 25 jun, 17:49
Harm Jan Jaarsma op de locatie Meppelerweg 95, daar waar het nieuwe kindcentrum Johan Friso wordt gebouw
Harm Jan Jaarsma verruilt na ruim tien jaar Kindcentrum Johan Friso voor CNS Staphorst: ‘Een mooie vervolgstap in mijn loopbaan’ Steenwijk 25 jun, 17:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.