The Blue Caftan
The Blue Caftan Foto: Aangeleverd

Programma Filmhuis Steenwijk

Cultuur

STEENWIJK – De komende week is ‘The Blue Caftan’ te zien in het Filmhuis in Steenwijk (Dyka Vestzakzaal van Rabo Theater De Meenthe).

The Blue Caftan
Het Marokkaanse drama ‘The Blue Caftan’ draait op donderdag 28 september om 20.15 uur. Hierin toont regisseur Maryam Touzani dat liefde verschillende vormen kan aannemen. Halim heeft samen met zijn vrouw Mina een traditionele kaftanwinkel in de medina van Salé, Marokko. Zijn authentieke handwerk levert schitterende kaftans op. Hun hele huwelijk lang leven ze al met een geheim, maar desondanks heeft het echtpaar een enorme genegenheid voor elkaar. Mina’s ziekte en de komst van Youssef, een nieuwe leerling, zorgen ervoor dat dit fragiele evenwicht onder druk komt te staan. Verenigd in hun liefde helpen ze elkaar om hun angsten onder ogen te zien.
The Blue Caftan is geselecteerd voor het IFFR 2023. In Cannes werd de film met een staande ovatie ontvangen en won hij de FIPRESCI-prijs in het Un Certain Regard-programma.

Ook te zien: ’Tchaikovsky’s Wife’ op donderdag 5 oktober. ‘El Castigo’ op dinsdag 10 oktober.

Ga voor meer informatie en het reserveren van toegangskaarten naar www.filmhuissteenwijk.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 4 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 6 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 8 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.