
Orgelconcert Joost van Beek in Kleine Kerk
CultuurSTEENWIJK - Woensdag 31 juli geeft Joost van Beek een lunchconcert in de Kleine Kerk Steenwijk.
Joost van Beek (Dordrecht, 1978) heeft een brede muzikale belangstelling, met een voorliefde voor minder bekend repertoire en contrastrijke programma’s. In zijn jonge jaren kreeg Joost in zijn toenmalige woonplaats Zwijndrecht orgellessen van Jan Reedeker en Johan den Hoedt. Later studeerde hij bij Cor Ardesch en Ko Zwanenburg. Masterclasses volgde hij bij onder anderen Leo van Doeselaar, Marcel Verheggen en Erwin Wiersinga. Hij behaalde prijzen op verschillende concoursen.
Behalve in Nederland gaf Joost concerten in België, Duitsland, Engeland, Denemarken en Noorwegen. Als kerkmusicus is hij werkzaam in de regio Utrecht. Als vervanger speelde hij ook diensten in onder andere de Laurenskerk te Rotterdam en de Hooglandse Kerk te Leiden.
Tijdens het concert zal hij o.a. werken spelen van Bruckner, Dubois, Verrips en Van den Hooven.
Het concert begint om 13.00 uur en zal ongeveer een uur duren. De toegang is vrij, een gift na afloop wordt op prijs gesteld.
Expositie
Tevens is er t/m 31 augustus een foto expositie in de kerk. De expositie is samengesteld door leden van fotoclub Tuk. De kerk is iedere woensdag open van 10.30 - 16.00 uur.
Zolang de expositie te zien is, wordt er iedere woensdag een concert gegeven tussen 13.00 en 14.00 uur. Ook in de Grote Kerk in Steenwijk worden orgelconcerten gegeven op woensdag, aanvang 10.45 uur.































