Popkoor Vollenhove
Popkoor Vollenhove Foto: Aangeleverd

Voorjaarsconcert popkoor Vollenhove op dinsdagavond 25 maart

Cultuur

VOLLENHOVE - Popkoor Vollenhove geeft op dinsdagavond 25 maart een voorjaarsconcert in de Burght te Vollenhove. 

Popkoor Vollenhove bestaat uit ongeveer 60 personen; mannen en vrouwen. Vanaf eind oktober 2022 is het Popkoor Vollenhove als een projectkoor van start gegaan en met ingang van 16 januari 2023 is het koor een vereniging. Popkoor Vollenhove wordt gedirigeerd en muzikaal begeleid op piano door Anne Ziel. Een band repeteert één keer per maand mee en begeleidt het popkoor ook vaak bij optredens, ook op 25 maart!

Het repertoire bestaat uit diverse popmuziek. Anne schrijft op maat gemaakte arrangementen voor koor en band. Op dit moment zingt het popkoor in de bezetting: sopraan 1, sopraan 2, alt 1, alt 2 en tenor.

Popkoor Vollenhove zal een gevarieerd repertoire ten gehore geven: wees welkom op dinsdagavond 25 maart om 20.00 uur in de Burght te Vollenhove! De toegang is vrij en in de pauze wordt er gratis koffie of thee verstrekt. 

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Twan Smits
Twan Smits maakt WorldSBK-debuut en doet waardevolle ervaring op bij Pirelli Dutch Round Sport 25 apr, 10:42
Afbeelding
Auto frontaal tegen boom in Havelte, bestuurster mogelijk onder invloed 112 25 apr, 09:20
De gedecoreerden van Westerveld
Lintjesregen 2026 in Westerveld: burgemeester Spoelstra reikte vijf Koninklijke onderscheidingen uit Algemeen 25 apr, 09:15

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.