Debby Petter (rechts) en Gemma Finkers
Debby Petter (rechts) en Gemma Finkers Foto: Bob Bronshoff

Muzikale theatervertelling in tLam: Afslag Gewist

Cultuur

BLOKZIJL - In ’t Lam in Blokzijl is op zondag 23 november om 15.00 uur de muzikale theatervertelling Afslag Gewist te zien, met Debby Petter en harpiste Emma Finkers.

In het stuk, geschreven door Youp van ’t Hek, vertelt Petter het verhaal van een vrouw die een brief ontvangt van iemand die niet meer leeft. De brief zet haar aan tot nadenken over de afslagen in haar leven — de gemiste én de gewiste. De voorstelling wordt sfeervol ondersteund door de muziek van Emma Finkers.

Afslag Gewist is de zevende solovoorstelling van Debby Petter, bekend van haar eerdere monoloog Ik ben er nog.

Kaarten kosten €15,00 en zijn verkrijgbaar via www.hetlamontmoet.nl of een half uur voor aanvang bij de entree. Locatie: Breestraat 2, Blokzijl.

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

A32
Groot onderhoud aan A32 tussen Steenwijk en Heerenveen Steenwijk 25 jun, 17:49
Harm Jan Jaarsma op de locatie Meppelerweg 95, daar waar het nieuwe kindcentrum Johan Friso wordt gebouw
Harm Jan Jaarsma verruilt na ruim tien jaar Kindcentrum Johan Friso voor CNS Staphorst: ‘Een mooie vervolgstap in mijn loopbaan’ Steenwijk 25 jun, 17:00
Afbeelding
Weeralarm voor extreme hitte: vrijdag code rood in Overijssel Algemeen 25 jun, 16:04
Afbeelding
Levende Tuinenroute laat zien dat iedere tuin verschil kan maken Steenwijkerland 25 jun, 15:00
Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl. Algemeen 25 jun, 13:49
Janneke Wittekoek in de Vrouwenhart Show
Laat je verrassen door de specials bij Rabo Theater De Meenthe Cultuur 25 jun, 13:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.