Afbeelding
Foto: The Last Viking

Film The Last Viking in Filmhuis Steenwijk: wat als je alles vergeet wat je verborgen hebt?

Cultuur

STEENWIJK – Twee broers en een verdwenen buit staan centraal in deze tragikomische film met Nikolaj Lie Kaas en Mads Mikkelsen. Na vijftien jaar cel ontdekt Anker dat zijn broer lijdt aan een dissociatieve identiteitsstoornis en zich niets meer herinnert van het verborgen geld. Een grappige en pijnlijke film over identiteit, rouw en verwerking. The Last Viking is te zien op dinsdag 3 februari, 20.15 uur.

Last Viking
Nikolaj Lie Kaas en Mads Mikkelsen spelen twee broers. Terwijl hij een gevangenisstraf van 15 jaar uitzit voor een bankoverval, vertrouwt Anker zijn broer Manfred toe om het gestolen geld te begraven. Na zijn vrijlating is Anker gefrustreerd als hij ontdekt dat Manfred inmiddels een dissociatieve identiteitsstoornis heeft ontwikkeld en zich niet kan herinneren waar hij het geld heeft verstopt. Manfred denkt soms dat hij John Lennon is en op een ander moment waant hij zich een Viking. Grappige, pijnlijke film over identiteit, rouw en verwerking. Deze filmvertoning is te zien op dinsdag 3 februari, aanvang 20.15 uur.

Nog meer te zien: Christy op donderdag 12 februari. Sentimental Value op vrijdag 20 februari. Best of Idfa on Tour 2026 op zondag 22 februari. Drømmer op donderdag 26 februari.

Kijk voor het actuele filmprogramma en kaarten op www.filmhuissteenwijk.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Familie De Leeuw
Historische Vereniging Steenwijk e.o. doet een oproep: ‘Mail ons uw verzetsverhalen uit Steenwijk en omgeving’ Steenwijk 18 mei, 19:27
Afbeelding
Zilveren erepenning Overijssel voor Zwolse kunstenaar Westerhuis Algemeen 18 mei, 18:01
Afbeelding
Overijssel heeft nieuwe Omgevingsvisie: zo ziet de provincie er over tien jaar uit Algemeen 18 mei, 15:02

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.