Afbeelding
Foto: Gerrie van der Hogen
Met 14 foto’s

Zonnige omstandigheden Kolonie Cup

Sport

WILLEMSOORD - Het vrouwenteam 1Bier = 2 Brood heeft de zevende zonovergoten editie van de Kolonie Cup gewonnen. In de finale versloegen de vrouwen zaterdag PV De Doorzetters met 2-3. In de klasse Standaard won het herenteam Schoonmaakbedrijf Rein Gaal. Dat team won in de finale met 4-1 van FC Potvis. De klasse van de herenrecreanten is gewonnen door Zijlstra Beroepskleding. Nipt won het met 1-0 in de finale van VV De Blesse 35+.

Alle wedstrijden werden gespeeld op een half veld tussen teams met elk zeven spelers. In totaal deden er 12 damesteams, 12 herenteams in de standaardklasse en 18 herenteams bij de recreanten mee. De drie winnende teams kregen als beloning de Kolonieschep.

Organisatoren zijn Alberto Schipper en Maarten van Wolde en hun team vrijwilligers van gastheer VV Willemsoord. Voor aanvang van de Koloniecup bood Vloeren Service Wolters de organisatoren een wit poloshirt aan. Na afloop was er nog een feest op Sportpark De Boschkamp. In de opstelling van deze derde helft stonden Feest met de buurman en Daniël Oostra.

Bekijk alle uitslagen op: https://Tournify.nl/live/koloniecup2024
 

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
De kolonieschep
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Het winnende vrouwenteam 1 Bier = 2 Brood
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.