Karel Grol is de winnaar
Karel Grol is de winnaar Foto: Aangeleverd

Karel Gol winnaar clubcompetitie Maandagavondgroep BV Steenwijk; hoogste progressie: Jan Regtop

Sport

STEENWIJK - Voor de spelers van de maandagavondgroep Biljartvereniging Steenwijk zit de clubcompetitie 2024-2025 er op. Karel Grol heeft de meeste matchpunten behaald en Jan Regtop vertoonde de meeste prognose, terwijl Henk Raggers de hoogste serie had.

Het was dus tijd voor wedstrijdleider Bert Velthuis om de balans op te maken en de eindstanden bekend te maken. Ook werd er van iedere speler het actuele moyenne berekend en dus het aantal te maken caramboles bij het begin van seizoen 2025- 2026.

De eindstand per 2 juni 2025 laat het volgende zien:

  • Karel Gol: gespeeld: 94%, matchpunten: 562
  • Patrick Puttenaar: gespeeld: 89%, matchpunten: 554
  • Henk Raggers: gespeeld: 100%, matchpunten: 546

De 3 spelers met de meeste progressie in hun moyenne zijn:

  • Jan Regtop: van 0,815 naar 0,994 = 17,9 %
  • Patrick Puttenaar: van 1,004 naar 1,173 = 16,9 %
  • Bert Velthuis: van 1,053 naar 1,134 = 8,1 %

De 3 hoogste series werden gescoord door:

  • Henk Raggers: aanvang moyenne: 2,503, hoogste serie: 21
  • Harry Visser: aanvang moyenne: 1,897, hoogste serie: 18
  • Jan Regtop: aanvang moyenne: 0,815, hoogste serie: 17

Hierbij dient wel opgemerkt te worden, dat de nummers 1 en 2, Henk Raggers en Harry Visser, met een aanzienlijk hoger persoonlijk moyenne speelden dan nummer 3, Jan Regtop.

Evenals in voorgaande jaren tekende Bert Velthuis weer voor een uitstekende organisatie en wedstrijdleiding. In augustus zal de maandagavond-groep weer starten met de clubcompetitie. 

Henk van Veen 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.