Chris Dunnik
Chris Dunnik Foto: Aangeleverd

Goede prestatie van BV Steenwijk 4 tegen De IJssel 4 in Libre klein C3

Sport

STEENWIJK - BV Steenwijk 4 heeft in de competitie Libre klein C3 met duidelijke cijfers weten te winnen van De IJssel 4 uit Kampen; het Steenwijker team won alle 3 partijen. De thuiswedstrijd werd dinsdagavond, 4 november gespeeld in clubgebouw François Mingaud.

Voor BV Steenwijk 4 speelden Ronnie Veldhuizen, Chris Dunnik en teamcaptain Jan Regtop..

Ronnie Veldhuizen was heel duidelijk in zijn plannen; de kopman van de Steenwijkers legde uitstekend spel op het blauwe laken en versloeg in 35 beurten een toch goed spelende Martijn IJbels; het werd nog spannend, want toen Veldhuizen zijn 60 caramboles had volgemaakt had IJbels er nog slechts 3 van de 43 te maken. Uitslag: 60-40.

Ook Chris Dunnik won op overtuigende wijze en zette de beste prestatie van de avond neer; hij liet Aron Schadé alle hoeken van de tafel zien. In 21 beurten moest de man uit Kampen zijn meerdere erkennen; Schadé had nog 21 van de 39 caramboles te gaan, toen Dunnik zijn 51 caramboles vol maakte, score 51-18.

Jan Regtop wist, na een enerverende partij, in beurt 37 te winnen van Siebren Beens; de speler van De IJssel kwam slechts 2 van zijn 35 te maken caramboles tekort, toen Regtop de benodigde 39 caramboles volmaakte. Het werd 39-33.

Einduitslag

BV Steenwijk 4: 36 matchpunten, teammoyenne: 1,612, moyenne %: 100,000

De Ijssel 4: 22 matchpunten, teammoyenne: 0,978, moyenne % : 77,777

Hoogste serie: Chris Dunnik, BV Steenwijk 4 : 10

Hoogste persoonlijk moyenne: Chris Dunnik, BV Steenwijk 4: 2,428

Na deze wedstrijd staat BV Steenwijk 4 op plaats 2 met 3 punten achterstand op nummer 1, De Trefkoele 2 uit Dalfsen en 5 punten voorsprong op De Koetsier 2 uit Hoogeveen.

Henk van Veen

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kans op miljoenen voor inwoners Vollenhove bij Postcode Loterij Miljoenenjacht: Inwoners Vollenhove te zien in zesde aflevering van dit seizoen Steenwijkerland 10 uur geleden
Afbeelding
Ontheffing voor vuurwerkactiviteiten door verenigingen en stichtingen nu aan te vragen Westerveld 10 uur geleden
Afbeelding
Jenny May & Von Spring brengen eerste bluesrocksingle uit Algemeen 11 uur geleden
Afbeelding
Schilderworkshops Gerald Schuil in Giethoorn direct volgeboekt Cultuur gisteren
Een rondje om de Zuidwester tijdens Koningsdag
Open ochtend laat ouders kennismaken met opvang en onderwijs in Steenwijk-West Steenwijk 17 sep, 17:00
Afbeelding
Laptop Revive gestart in Steenwijk: gebruikte laptops krijgen een tweede leven Steenwijk 17 sep, 15:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.