Gokhan Salman
Gokhan Salman Aangeleverd

Boeve Afbouw krijgt biljartles in Driebanden Goot van topbiljarters uit Lochem

· leestijd 1 minuut Sport

STEENWIJK - Boeve Afbouw, derde divisionist Driebanden Groot, spelend onder de vlag van Biljartvereniging Steenwijk, heeft in het duel in ronde 4 om de KNBB beker, niet geheel onverwacht, een duidelijke nederlaag geleden tegen de topbiljarters van Eredivisionist Bousema Lochem/JBSCues uit Lochem. De wedstrijd werd zondagavond, 8 februari gespeeld in clubgebouw François Mingaud van Biljartvereniging Steenwijk. 

Voor Boeve Afbouw speelden Arnold Struik, Erwin Oosterkamp, Gerald Reimink en Marc van der Sluis. In een bekerwedstrijd speelt elke speler 1 partij van 3 sets. Het aantal te maken caramboles per set is 15. Boeve Afbouw verloor alle 4 partijen, waarin géén enkele van de 12 sets werd gewonnen. 

Vol goede moed begon het Steenwijker team aan de wedstrijd; ondanks dat de beste beentjes werden voorgezet, bleek er geen enkele eer te behalen tegen de mannen uit de Gelderse Achterhoek. Het talrijk aanwezige publiek kon met volle teugen genieten van de gasten, die de kunst verstonden de meest onmogelijke geachte caramboles op sublieme wijze te maken. 

Ondanks een tomeloze inzet, konden de mannen van Boeve Afbouw hier maar weinig tegenover zetten. Alleen Gerald Reimink en Erwin Oosterkamp mochten nog van een enigszins klein succesje spreken. Reimink kreeg in de eerste set tegen Jeffrey Jorissen 9 caramboles mee en Oosterkamp 10 in de tweede set tegen Frans van Schaik. Arnold Struik en Marc van der Sluis hadden weinig tot niets in te brengen tegen respectievelijk Johan Loncelle en Gokhan Salman. Beste speler van de bezoekers was Gokhan Salman. De tweede set in zijn partij tegen Marc van der Sluis wist hij in 3 beurten uit te maken!

De einduitslag

Boeve Afbouw: 0 matchpunten, teammoyenne: 0,406, moyenne %: 26,666

Bousema Lochem/JBSCues: 12 matchpunten, teammoyenne: 1,440, moyenne %: 100,000

Hoogste serie: Gokhan Salman en Johan Loncelle : 9

Hoogste persoonlijk moyenne in één set: Gokhan Salman: 5,000

Boeve Afbouw is dus in vierde ronde uitgeschakeld voor de KNBB Beker.

Henk van Veen

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De winnaars van Het Schoonste Geheel Overige Rassen, Angelique en Hendrik de Vries met Oostenrijkse boodschappenwagen
Blokzijl viert 24ste editie van de Authentieke Ringrijderij Steenwijkerland 1 uur geleden
Afbeelding
Update: Schatzoeken in Tuk én Vollenhove: vintage, muziek en antiek bij Tussen Kunst & Kringloop Steenwijkerland 7 uur geleden
Beide prijswinnaars op het NK; Tara van der Linde en Jade Koch
Drukke wedstrijdweek: mooie resultaten voor Jade, Tara, Sanne en Mirthe Sport 8 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.