Op de activiteitendag is er ook een chillhoek
Op de activiteitendag is er ook een chillhoek Foto: Pixabay

NVA Steenwijkerland organiseert een activiteitenmiddag voor neurodiverse kinderen

Steenwijk

STEENWIJK - Op zaterdag 1 juli organiseert NVA Steenwijkerland, in samenwerking met Sociaal werk De Kop en Pannenkoekenboerderij Steenwijk, een activiteitenmiddag voor neurodiverse (ASS, ADHD, ADD enzovoort) basisschoolkinderen in de leeftijd tot 14 jaar. 

Tijdens de activiteitenmiddag kunnen de kinderen zich uitleven op een springkussen, oudhollandse spelletjes doen en zich terugtrekken in een chillhoek. De middag wordt afgesloten met een pannenkoek en een glas ranja. Deelname voor de kinderen kan alleen onder begeleiding van een volwassene. Voor de volwassenen is die middag de koffie/thee voor eigen kosten. 

De middag wordt gehouden in de achterzaal van Pannenkoekenboerderij Steenwijk, Meppelerweg 89 in Steenwijk. De middag is van 13.30 uur tot 16.00 uur.  € 5,00 (per kind) en voor niet leden € 6,00 (per kind). Aanmelden uiterlijk 27 juni 2023 via: nva.steenwijkerland@autisme.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kans op miljoenen voor inwoners Vollenhove bij Postcode Loterij Miljoenenjacht: Inwoners Vollenhove te zien in zesde aflevering van dit seizoen Steenwijkerland 10 uur geleden
Afbeelding
Ontheffing voor vuurwerkactiviteiten door verenigingen en stichtingen nu aan te vragen Westerveld 10 uur geleden
Afbeelding
Jenny May & Von Spring brengen eerste bluesrocksingle uit Algemeen 11 uur geleden
Afbeelding
Schilderworkshops Gerald Schuil in Giethoorn direct volgeboekt Cultuur gisteren
Een rondje om de Zuidwester tijdens Koningsdag
Open ochtend laat ouders kennismaken met opvang en onderwijs in Steenwijk-West Steenwijk 17 sep, 17:00
Afbeelding
Laptop Revive gestart in Steenwijk: gebruikte laptops krijgen een tweede leven Steenwijk 17 sep, 15:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.