Afbeelding
Foto: Compact Media

Auto te water aan de Lozedijk bij Wanneperveen

112

WANNEPERVEEN - Bij parkeerplaats Kiersche Wijde langs de Lozedijk in Wanneperveen is maandagmiddag omstreeks kwart over vijf een bestuurder met zijn auto te water geraakt. 

De man wilde zijn voertuig parkeren, maar dat ging door onbekende oorzaak mis, voordat hij er zelf erg in had, belandde hij met zijn elektrische Jaguar in een brede sloot. De man kon zichzelf in veiligheid brengen maar hield daar deels een nat pak aan over. Een berger heeft de auto op het droge weten te trekken. De auto heeft veel waterschade opgelopen en maakte kortsluiting. De man is door naaste familie opgehaald.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De Infodag is in het gemeentehuis
Steenwijkerlandse begroting biedt volop ruimte voor investeringen: College presenteert solide begroting voor komende jaren Steenwijkerland 7 uur geleden
Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl Nieuws 9 uur geleden
Judith Sandriman
Javaanse rituelen centraal bij Taman Indonesia Steenwijkerland 11 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.