Afbeelding
Foto: Compact Media

Steenwijk Brandweer Steenwijk gealarmeerd voor stormschade aan de Dieptol in Steenwijk

112

STEENWIJK – Bewoners aan de Dieptol in Steenwijk hadden zaterdag 8 juli aan het begin van de middag de brandweer gealarmeerd voor een stormschade. Bij aankomst bleek het om enkele takken te gaan van een grote eikenboom welke door storm Poly waren geknakt en gevaarlijk boven de oprit hingen. 

De hoogwerker van Steenwijk werd daarom even later gealarmeerd om de takken veilig te kunnen snoeien. Vanwege het warme weer werden de brandweerlieden getrakteerd op een verkoelende versnapering en konden ze na circa een uur weer terugkeren naar de kazerne.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Aanstaande zondag 28 juni boeken- en platenmarkt in Steenwijk Winkels open tijdens koopzondag Steenwijk 16 uur geleden
Voorzitter College van bestuur Windesheim, Erika Diender (links) en lid Raad van Bestuur Isala Ina Kuper (rechts) tijdens de demonstratie van werkplekleren met VR.
Isala en Windesheim versterken samenwerking voor de zorg van morgen Algemeen 16 uur geleden
Gert-Jan van der Veen
Gert-Jan van der Veen wint Finale om Jos Verheyen Memorial Bokaal Sport 18 uur geleden
Afbeelding
Duits-Nederlandse Windtunnels (DNW) in Marknesse zet deuren open voor publiek Noordoostpolder 21 jun, 14:00
Café Saantje in Vollenhove tijdens het WK Nederland-Zweden.
WK-voetbal kijken in Café Saantje Steenwijkerland Insta-Dekop 21 jun, 12:23
Afbeelding
Gratis optreden Amerikaanse band Electric Youth op zaterdag 4 juli in Muziekkoepel Rams Woerthe Cultuur 21 jun, 12:11

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.