Afbeelding
Foto: Compact Media

Ongeluk bij de Stouwe in Zuidveen: auto belandt in sloot

112

ZUIDVEEN - Donderdagavond 16 november omstreeks kwart voor acht werd er aan de Stouwe in Zuidveen een ongeval gemeld. Bij aankomst van de hulpdiensten bleek er nabij de provinciegrens tussen Overijssel en Drenthe aan de Burgemeester Slompweg een eenzijdig ongeval te hebben plaatsgevonden. De vrouw raakte door onbekende oorzaak de controle over haar voertuig kwijt en belandde mogelijk door een stuurcorrectie in een naastgelegen sloot. 

De bestuurster is door het aanwezige ambulancepersoneel gecontroleerd en aan de verwonding aan haar been behandeld. Ze hoefde niet voor verdere behandeling mee naar het ziekenhuis. De auto raakt bij het ongeval zwaar beschadigd en kan al verloren worden beschouwd, het voertuig werd door een berger geborgen, waarna de weg weer vrijgegeven kon worden.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Per boot van restaurant naar restaurant
Streekdiner ‘Lente in de Kop’ smaakt naar meer Lezersnieuws Ingezonden 5 uur geleden
Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 6 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 8 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 10 uur geleden
Afbeelding
Oldtimerfestival Vollenhove dit jaar op zaterdag 16 mei Algemeen 10 uur geleden
Preview-avond
Theaterseizoen 2026/2027 verkoop De Meenthe gaat van start op woensdag 20 mei Cultuur 11 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.