Afbeelding
Foto: PNN

Steenwijker met glaasje teveel op neemt de benen na ongeluk op de A32

112

STEENWIJK - Donderdagavond rond middernacht is bij een éénzijdig ongeval op de afrit Steenwijk van de A32 een auto van de weg geraakt en in de berm terecht gekomen. De bestuurder van de auto is er na het ongeval lopend vandoor gegaan. 

Meerdere politie-eenheden hebben met onder meer een hond naar de bestuurder gezocht maar konden deze niet aantreffen. Uiteindelijk werd de bestuurder, een man uit Steenwijk, thuis aangetroffen. Hier is een blaastest van de bestuurder afgenomen waarna hij is meegenomen naar het bureau. Het bleek dat de man onder invloed was van alcohol. Hij kreeg een rijverbod opgelegd.

De auto is door een berger afgesleept.



Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Aanstaande zondag 28 juni boeken- en platenmarkt in Steenwijk Winkels open tijdens koopzondag Steenwijk 17 uur geleden
Voorzitter College van bestuur Windesheim, Erika Diender (links) en lid Raad van Bestuur Isala Ina Kuper (rechts) tijdens de demonstratie van werkplekleren met VR.
Isala en Windesheim versterken samenwerking voor de zorg van morgen Algemeen 18 uur geleden
Gert-Jan van der Veen
Gert-Jan van der Veen wint Finale om Jos Verheyen Memorial Bokaal Sport 19 uur geleden
Afbeelding
Duits-Nederlandse Windtunnels (DNW) in Marknesse zet deuren open voor publiek Noordoostpolder 21 jun, 14:00
Café Saantje in Vollenhove tijdens het WK Nederland-Zweden.
WK-voetbal kijken in Café Saantje Steenwijkerland Insta-Dekop 21 jun, 12:23
Afbeelding
Gratis optreden Amerikaanse band Electric Youth op zaterdag 4 juli in Muziekkoepel Rams Woerthe Cultuur 21 jun, 12:11

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.