Afbeelding
Foto: BTBMedia

Vrouw gewond na aanrijding met auto, bestuurder rijdt door

112

WILHELMINAOORD - Een vrouw is zondagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een personenauto op de N353. De bestuurder is na de botsing doorgereden. De bestuurder van een rode auto heeft het ongeluk gemeld bij de hulpdiensten.

Rond 16:45 uur ging het mis op de Koningin Wilhelminalaan op de kruising met de Boergrup. De vrouw stak met haar fiets de weg over en werd daarbij geschept door een auto. 

De vrouw raakte bij de botsing gewond en is na behandeling naar het ziekenhuis gebracht. De politie is nog op zoek naar de bestuurder van de personenauto. Volgens omstanders had de auto een flinke barst in het voorruit.

Afbeelding
Afbeelding

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Steenwieks Plezier trapt nieuw seizoen af met barbecue Met vier foto’s 14 uur geleden
Alice in Wonderland
Ons Genoegen Blokzijl brengt zaterdag 3 oktober Alice in Wonderland op de planken van Rabo Theater De Meenthe Cultuur 16 uur geleden
Deze voorstelling wordt uitgevoerd door Theater A La Carte.
Gratis theatervoorstelling ‘Dromen Vangen’ laat zien waar gezondheid echt om draait Cultuur 18 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.