Afbeelding
Foto: Compact Media

Brand in opvang voor vluchtelingen aan de Willem van Engenstraat in Steenwijk

112

STEENWIJK - Omstreeks 20.15 uur is zaterdagavond 5 juli in een opvang voor vluchtelingen aan de Willem van Engenstraat in Steenwijk brand uitgebroken. In het voormalig schoolgebouw zouden 32 Oekraïense vluchtelingen zijn opgevangen. Het ging om een brand in een meterkast waarbij zwarte rook vrijkwam. 

De beveiligingsmedewerkers hebben direct het pand ontruimd. Bij aankomst van de brandweer van Steenwijk bleek na verkenning de situatie snel onder controle te zijn. Volgens de brandweer is er een groep in de meterkast doorgebrand, waarna de aardlekschakelaar zijn werk heeft gedaan. De brand is vervolgens zelf gesmoord. De brandweer heeft een controle uitgevoerd en het pand geventileerd. 

Het was gisteravond nog niet bekend of de bewoners konden terugkeren naar hun verblijf. daarom is uit voorzorg de bevolkingszorg van de gemeente geïnformeerd om eventueel voor andere verblijfruimte te zorgen.

Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding
Afbeelding

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Voor kinderen is er van alles te doen tijdens Vestingfeest Fun for Kids.
Binnenstad Steenwijk wordt vandaag speelplek tijdens Vestingfeest Fun for Kids Steenwijk 13 uur geleden
Afbeelding
Oppervlaktewater onttrekken verboden in aanvoergebied ‘Ankersmit’ (Overijssels kanaal) Algemeen 11 aug, 19:09
Afbeelding
Zomerpret in het Waterloopbos verplaatst naar zaterdag 22 augustus Noordoostpolder 11 aug, 17:07

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.