
Zoektocht naar persoon te water Noordersingel in Steenwijk levert niets op
112STEENWIJK - Hulpdiensten zijn in de nacht van zaterdag op zondag 22 februari om 0.40 uur gealarmeerd voor een persoon te water aan de Noordersingel tegenover Nijenstede. Dat bleek niet het geval te zijn.
Bij de Noordersingel hadden omstanders een fiets bij de waterkant zien liggen en hebben zij de hulpdiensten ingeschakeld. De brandweer van Steenwijk, Giethoorn en Zwolle werden gealarmeerd. De brandweer van Steenwijk en het oppervlakte reddingsteam van de brandweer van Giethoorn zijn bij aankomst direct gaan zoeken naar een persoon in het water.
Bij het zoeken is gebleken dat er geen persoon in het water aanwezig was. De fiets, een deelfiets, is naar het station gebracht. De hulpdiensten benadrukten dat het in zulke gevallen altijd goed is om ze in te schakelen als er een vermoeden dat iemand in het water is gevallen.


































