Logo OV ambassadeurs
Logo OV ambassadeurs eigen

Annulering inloopspreekuur OV-ambassadeurs

Algemeen

STEENWIJK - Helaas hebben de OV-ambassadeurs moeten besluiten om het inloopspreekuur  naar aanleiding van de ontwikkelingen met betrekking tot Covid-19 voorlopig stop te zetten.

De OV-ambassadeurs en hun doelgroep zijn voor een groot gedeelte 70+ waarvoor aangeraden wordt contacten zoveel mogelijk te beperken. Daarnaast wordt ook het reizen met het openbaar vervoer ontmoedigd. Vandaar dat de OV-ambassadeurs genoodzaakt zien deze beslissing te nemen.

De inloopspreekuren in december, januari en februari komen te vervallen. Vanaf maart zullen de inloopspreekuren op locatie weer beginnen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Acteur Laus Steenbeeke en muzikant MICHA winnen Cultuurprijzen Overijssel 2026 Algemeen 18 uur geleden
Afbeelding
Kringloopwinkel Vollenhove organiseert opnieuw succesvolle modeshow Lezersnieuws Ingezonden 18 uur geleden
Afbeelding
Clausschool en Samensprong winnaars schoolkorfbaltoernooi: ‘Recordaantal van 38 deelnemende teams’ Met 10 foto’s Insta-Dekop 20 uur geleden
Afbeelding
Bekijk nu de nieuwste vacatures op www.brugmediawerkt.nl. Algemeen 20 uur geleden
Wethouder Marcel Scheringa opent het vernieuwde fietspad
Fietspad Kalenbergerpad klaar voor toeristisch seizoen Steenwijkerland 21 uur geleden
Je, Anne
Van musical Je, Anne tot theatercollege over Trump en Bruno Mars-ervaring in De Meenthe Cultuur 15 apr, 19:35
Steenwijk Burgemeester Erik de Groot en kinderburgemeester Ynthe Spijker met het 4 en 5 mei boekje©Gemeente Steenwijkerland/Wilbert Bijzitter
Leerlingen groepen 7 en 8 krijgen Denkboek over 4 en 5 mei: initiatief kinderburgemeester Yinthe Spijker Algemeen 15 apr, 17:26
Rental Family
Filmhuis vertoont warme en bijzondere film Rental Family Cultuur 15 apr, 15:38
Afbeelding
Zomerfair 2026 bij Buitengoed Fredeshiem Lezersnieuws Ingezonden 15 apr, 14:59

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.