Ineke Dedden (links) op het podium met de andere winnaars van de OKT Marathon
Ineke Dedden (links) op het podium met de andere winnaars van de OKT Marathon Foto: Aangeleverd

Ineke Dedden wint Grand Prix op natuurijs in Zweden

Algemeen

LULEA - Ineke Dedden heeft haar imposante erelijst opnieuw uit weten te breiden door de eerste wedstrijd van de Grand Prix op natuurijs te winnen. In het Zweedse Lulea was de oud-inwoonster van Wanneperveen de snelste in de eindsprint. 

Ineke Dedden wist samen met Iris van der Stelt uit een kopgroep van 13 schaatssters te ontsnappen en een behoorlijke voorsprong te nemen. Vervolgens won de in 2017 benoemde sportvrouw van Steenwijkerland de eindsprint. In 2020 wist Ineke Dedden, die uitkomt voor de Pallet Vastgoedonderhoudformatie, de wedstrijd ook al eens te winnen. Door de winst mag de 28-jarige rijdster de tweede wedstrijd van de Grand Prix startten in het oranje leiderspak.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Gastles van burgemeester en kinderburgemeester maakt basisscholieren enthousiast over lokale democratie Westerveld 10 uur geleden
Professor Van Geffen
OERmuseum heeft een AUDIOWANDELING met archeoloog Albert van Giffen Westerveld 11 uur geleden
Namens de Ankerloge van de Odd Fellows in Steenwijk overhandigt Leo van Harten de sponsorcheque aan Luc Greven, voorzitter van Kopje Cultuur
Kopje Cultuur gratis toegankelijk dankzij steun grote groep sponsoren Steenwijk 11 uur geleden
Afbeelding
Ria’s podcast over ‘Paradijsvogels in West’ brengt verhalen wijkbewoners tot leven Cultuur 17 jun, 17:00
Erwin Wiersinga
Erwin Wiersinga geeft orgelconcert in de Grote Kerk Steenwijk Cultuur 17 jun, 15:22
Gemeentehuis van Westerveld
DSW/Gemeentebelangen, VVD en CDA bereiken akkoord over nieuwe coalitie voor Westerveld Westerveld 17 jun, 15:17

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.