Lange midwinterwandeling
Lange midwinterwandeling Foto: IVN Westerveld

Lange winterwandeling door de Eese

Algemeen Ingezonden

Op donderdag 29 december houdt IVN Westerveld een lange winterwandeling door het Nijenslekerveld, Heerlijkheid De Eese en over de Woldberg. Deze fikse wandeling van ruim 20 kilometer gaat voornamelijk over onverharde paden. 

Het wandelteam van IVN Westerveld heeft een pittige wandeling uitgezet die voert langs weilanden, heide en bos. De wandelgidsen vertellen onderweg over natuur en landschap. Heerlijkheid De Eese is daarnaast ook cultuurhistorisch interessant met grafheuvels, bijzondere beplanting en een verdwenen hunebed. Halverwege de wandeling staat een heerlijk uitgebreide lunch voor de wandelaars klaar in Restaurant de Eese. Onderweg wordt ‘s ochtends en ’s middags even gestopt zodat elke wandelaar zelf meegebrachte koffie of thee kan nuttigen. 

Wie voldoende conditie heeft voor een stevige wandeling, is van harte welkom om mee te lopen. Wie deze afstand wel erg ver vindt, kan ook de helft van de totale afstand doen met een uur wandelen voor de lunchpauze en een uur erna, in totaal 10 kilometer. Bij aanmelding kan dit worden aangegeven.    

De wandeling begint ’s ochtends om 9.30 uur vanuit Wilhelminaoord vanaf het parkeerterrein bij het dorpshuis. Rond 16.00 uur zijn de wandelaars weer terug op het beginpunt. De kosten bedragen € 17,50 voor IVN leden en € 20 voor niet-leden; dit is inclusief de lunch. Aanmelden kan tot 17 december via www.ivn-westerveld.nl. Honden mogen niet mee.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Grote vuurvlinder, mannetje
Natuurfotograaf Philip Friskorn neemt publiek mee naar het land van de grote vuurvlinder Algemeen 22 okt, 06:08
Afbeelding
Ov-staking donderdag gaat niet door, vakbonden schorten acties op Algemeen 21 okt, 19:25
Afbeelding
112 STEENWIJK - Fatbiker gewond na botsing met auto in Steenwijk 112 21 okt, 19:12

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.