Inti Yáñez uit Willemsoord
Inti Yáñez uit Willemsoord Foto: Hilda Knol

‘De non en de wegwerpkinderen’ is te zien op tv op 28 augustus

Steenwijkerland

WILLEMSOORD - De documentaire ‘De non en de wegwerpkinderen’ is vrijdag 28 augustus om 20.30 uur te zien op NPO 2. De film belicht adopties van Chileense kinderen naar Nederland via kindertehuis Las Palmas en volgt onder anderen Justin Versleijen, Alejandro Quezada en Inti Yáñez uit Willemsoord.

Ook andere betrokkenen vertellen over hun zoektocht naar afkomst, identiteit en waarheid. Stichting Chilean Adoptees zet zich in voor waarheidsvinding, identiteitsherstel en ondersteuning van Chileense geadopteerden en hun families bij het achterhalen van hun achtergrond. De documentaire is het resultaat van ruim drieënhalf jaar voorbereiding achter de schermen en laat de persoonlijke impact van de omstreden adopties zien. Naast de televisie-uitzending verschijnt via NPO Start ook een uitgebreide versie van de documentaire.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De ravage op de web vannacht na het ongeval.
A28 bij Wezep blijft dicht na botsing touringcar: mogelijk ook gevolgen voor de avondspits 112 24 aug, 09:47
Het bestuur van Armvoogdij van Scheerwolde
Al vier eeuwen helpt de Armvoogdij Scheerwolde het dorp: ‘Wij ondersteunen jaarlijks ongeveer twintig initiatieven’ Steenwijkerland 24 aug, 08:59
Mannenensemble
Nieuw mannenensemble in de Noordoostpolder start project ‘Liedjes van de Zee’ Cultuur 23 aug, 20:19

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.