Afbeelding
Foto: TikTok Tammo & Band

TikTok Tammo & Band bij Live in Oldemarkt

· leestijd 1 minuut Cultuur

STEENWIJK – Woensdag 15 juli komen Syb van der Ploeg en Maarten Peters met The best of Simon & Garfunkel naar Park Rams Woerthe. De muziek en het verhaal van twee jongens uit New York, die uitgroeien tot het succesvolste muzikale duo allertijden. Vrijdag 17 juli vormt het Marktplein in Oldemarkt het sfeervolle decor voor een bijzondere avond met TikTok Tammo & Band.

The best of Simon & Garfunkel
Muziekvrienden Syb van der Ploeg en Maarten Peters voelen elkaar feilloos aan en delen al jaren het podium. Samen met multi-instrumentalist Hubert Heeringa en toetsenist Arno Schlijper brengen ze een bijzondere hommage aan het unieke duo Simon & Garfunkel. Behalve de grote hits van het illustere duo is er ook aandacht voor het solowerk waarmee ze, afzonderlijk van elkaar, ook veel muziekliefhebbers wisten te bereiken. Het concert van Syb van der Ploeg en Maarten Peters is woensdag 15 juli in Park Rams Woerthe. Dit concert is uitverkocht.

TikTok Tammo & Band
TikTok Tammo is uitgegroeid tot een fenomeen in heel Nederland dankzij zijn populaire sketches op social media, samen met zijn vrouw Anita, zijn iconische rode Ford Escort en de bekende uitspraak ‘dikke bak met bietn!’. Wat begon online, groeide uit tot een vaste waarde op het podium én ambassadeur van Stad en provincie Groningen.

In 2020 werd hij uitgeroepen tot Groninger van het Jaar en in 2026 tot Noordelijk Artiest van het Jaar tijdens ESNS. Na twee uitverkochte theatertours trekt TikTok Tammo & Band nu langs festivals en poppodia om het publiek opnieuw te trakteren op een feestelijke liveshow.

Verwacht een energieke set vol folky sounds, nieuwe muziek en vooral veel gezelligheid en meezingers. Vrijdag 17 juli komt TikTok Tammo met een optreden waarbij stilstaan geen optie is. Er zijn nog kaarten beschikbaar voor Live in Oldemarkt.

Aanvang: 21.00 uur. Bekijk het hele programma van Live in het Park op www.demeenthe.nl.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Theo van de Bles
Grote herdenking 60e sterfdag J.C. Bloem: ‘Zelfs AI krijgt de magie van J.C. Bloem niet te pakken’ Cultuur 2 uur geleden
Chloé van Veenendaal
Chloé (7) is Regiokampioen van Overijssel en plaatst zich voor de Hippiade Sport 13 uur geleden
The Next
Influencer Dutch Performante komt naar Corso Sint Jansklooster Steenwijkerland 13 uur geleden
Foto ter illustratie
Orgelmuseum organiseert orgelfietstochten Algemeen gisteren
Chloé van Veenendaal
Chloé van Veenendaal is Regiokampioen en Tara van der Linde twee keer Reservekampioen van Overijssel Sport 12 jul, 19:09
Afbeelding
Een middagje heerlijk haring happen bij Biljartvereniging Steenwijk Sport 12 jul, 18:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.