Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Mollema junior geeft goede voorbeeld in Dikke Banden Race

Algemeen

STEENWIJK - Goed voorbeeld doet goed volgen. Of: zo vader, zo zoon. Thomas Mollema (zoon van Bauke) won bij de 11- en 12-jarigen de RABO Dikke Banden Race bij het Spektakel van Steenwijk.

Mollema was een van de tientallen kinderen die de hitte trotseerden en vol overgave het parkoers door de stad voltooiden. Na afloop was er niet alleen voor elke deelnemer een medaille, maar ook een verkoelende traktatie in de vorm van een heerlijk ijsje van de Noord West Groep.

Het onderdeel in het voorprogramma van het 57ste Spektakel van Steenwijk kreeg extra elan doordat zelfs een cameraploeg van RTV Oost opnames maakte van de wedstrijden.

De overige winnaars in de RABO Dikke Banden Race waren Teun Middelkoop, Fygo Woudstra en Mik Bruggemans. Bij de kleinste categorieën, de loopfietsjes, wonnen Lev Reitsma en Figo van Dijk.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Promotiebeeld van de voorstelling ADEM.
Voorstellingen die raken: theater De Meenthe zet komende seizoen aan het denken Algemeen 3 uur geleden
Afbeelding
Gondelvaart Giethoorn: de magische afsluiter van een zomer vol creativiteit Algemeen 4 uur geleden
Voor kinderen is er van alles te doen tijdens Vestingfeest Fun for Kids.
Binnenstad Steenwijk wordt speelplek tijdens Vestingfeest Fun for Kids Algemeen 22 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.