Couperus Culinair
Couperus Culinair Foto: Aangeleverd

Dineren tijdens voorstelling met Couperus Culinair

Cultuur

STEENWIJK – Zondag 3 april kunt u genieten van een heerlijke 3 gangendiner met muzikale begeleiding in Theater De Meenthe. Na het grote succes van het Dahldiner en andere verteldiners trakteren de verhalenvertellers Frank Belt en Marjan Penterman u nu op het werk van één van Nederlands beroemdste schrijvers, Louis Couperus.

In de boeken van Louis Couperus wordt volop gegeten en gedronken. Van abrikozenbeignets tot pastei met macaroni, van sajoer gado-gado tot amandeltaart, van kardinaalswijn tot Vermouth Americano. Louis Couperus en zijn vrouw Elisabeth Baud hielden van lekker eten en drinken. Elisabeth hield zelfs een schriftje bij met hun favoriete recepten.

Schriftje

Dat schriftje was de basis waarop José Buschman ‘Couperus Culinair’ schreef, een kookboek waarin de verrassende verhalen van Couperus verbonden zijn met de recepten uit zijn tijd. Omdat de schrijver en zijn vrouw veel reisden is dat een heerlijk boeket van gerechten uit de Franse, Indische en Italiaanse keuken geworden.

Zo verscheiden als de smaak van Couperus zullen ook de verhalen zijn die Marjan en Frank tussen de gangen door vertellen. Verhalen die u misschien nog kent, maar ook werk van Couperus dat u zal verrassen.

Kaarten

Kom genieten van de diverse gerechten uit de verschillende keukens en laat u verrassen op zondag 3 april met Couperus Culinair, aanvang 17.00 uur. Voor meer informatie en kaartverkoop www.demeenthe.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Excursie met de boot door de Weerribben
Help jij mee in De Weerribben? Staatsbosbeheer zoekt vrijwilligers Steenwijkerland 15 uur geleden
Afbeelding
Groene Lopers stellen plantenpakketten beschikbaar voor buurten Algemeen 17 uur geleden
Afbeelding
Optrommelactie: Gezellige bingoavond brengt bewoners van Steenwijk West samen Steenwijk 18 uur geleden
Afbeelding
Aanstaande zondag 28 juni boeken- en platenmarkt in Steenwijk Winkels open tijdens koopzondag Steenwijk 23 uur geleden
Voorzitter College van bestuur Windesheim, Erika Diender (links) en lid Raad van Bestuur Isala Ina Kuper (rechts) tijdens de demonstratie van werkplekleren met VR.
Isala en Windesheim versterken samenwerking voor de zorg van morgen Algemeen 23 uur geleden
Gert-Jan van der Veen
Gert-Jan van der Veen wint Finale om Jos Verheyen Memorial Bokaal Sport gisteren

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.