Marrie Bel geeft uitleg over het maken van een schilderij van spijkerstof
Marrie Bel geeft uitleg over het maken van een schilderij van spijkerstof Foto: Aangeleverd

Volop belangstelling voor opening Atelierroute Weerribben-Wieden 2022

Cultuur

GIETHOORN - Onder grote belangstelling werd vrijdagavond 30 september de opening van de Atelierroute Weerribben-Wieden verricht door Harold Viscaal, voorzitter/directeur Stichting Nationaal Park Weerribben-Wieden.

Hij bedankte de Kunstkring Steenwijkerland en het Kulturhus De Eendracht voor de organisatie van de Atelierroute en de overzichtstentoonstelling. Deze tentoonstelling is gedurende de maand oktober tijdens de openingsuren van het Kulturhus nog te bezoeken.

Hij liet weten verrast te zijn over zowel de kwaliteit van de getoonde technieken als de kunstuitingen die in de overzichtstentoonstelling te zien waren. Maar ook door het grote aantal deelnemers, waardoor hij de conclusie trok dat in het gebied van het Nationaal Park veel kunstenaars werkzaam zijn. Kennelijk is de omgeving een grote inspiratiebron voor veel mensen. Het Nationaal Park wil mede daarom ook bijdragen aan de versterking van het culturele aanbod. Reden waarom hij aangaf blij te zijn dat de naam Weerribben-Wieden enkele jaren geleden aan de atelierroute is verbonden. 

Na de opening werd volop gebruik gemaakt van de gelegenheid de expositie te bekijken. Dit was ook een mooie gelegenheid voor de deelnemende kunstenaars om elkaars werk te bekijken en te ‘netwerken’. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 3 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 5 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 7 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.