Poppodium De Buze kende afgelopen zaterdag  een topavond.
Poppodium De Buze kende afgelopen zaterdag een topavond. Foto: Andre Meijer

The Ultimate Grunge Experience in Poppodium De Buze: een topavond!

Cultuur Insta-Dekop

STEENWIJK - Druilerig weer, binnen een volgepakte zaal, warm en zweterig. Op het podium 2 bands van formaat. Het leek even of we terug waren in Seattle, bakermat van de grunge, begin jaren ´90. Poppodium De Buze kende afgelopen zaterdag weer eens een topavond.

Jongeren die de grunge verhalen van hun ouders kenden, van Nirvana in een uitverkocht Paradiso. En Eddie Vedder die van de camera stand van Pinkpop het publiek in sprong, of de harde klanken van Soundgarden die de Melkweg deden beven. En die grijze 50+ ers genoten met de jeugd van de klanken van Lounge Act en Piece Of Pie.

Waarbij de eerste band al heel dicht bij het origineel van Nirvana kwam, misschien wel iets beter zelfs. Want waar het live bij Nirvana nog wel aan ontbrak vulde de extra gitarist de sound mooi aan.

Schepje bovenop

Piece Of Pie deed er nog een schepje bovenop met het indrukwekkend repertoire van Stone Temple Pilots, Pearl Jam, Soundgarden, Bush, Silverchair en Alice In Chains.

Ze sloten een prachtige avond af in Steenwijk, het publiek ging weer de druilerige nacht in, alsof het nog steeds 1992 in Seattle was.

Tekst en foto’s: André Meijer

Poppodium De Buze kende afgelopen zaterdag  een topavond.
Poppodium De Buze kende afgelopen zaterdag  een topavond.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Per boot van restaurant naar restaurant
Streekdiner ‘Lente in de Kop’ smaakt naar meer Lezersnieuws Ingezonden 7 uur geleden
Afbeelding
Tulpenfestival Noordoostpolder onder leiding van nieuw bestuur groot succes Noordoostpolder 8 uur geleden
Afbeelding
ECHOS Home Havelte Fiets Driedaagse gaat van start op dinsdag 19 mei Sport 10 uur geleden
Afbeelding
Inwoners kunnen reageren op concept warmteprogramma 2026 – 2036 Stappenplan op weg naar een duurzame en aardgasvrije toekomst Algemeen 12 uur geleden
Afbeelding
Oldtimerfestival Vollenhove dit jaar op zaterdag 16 mei Algemeen 12 uur geleden
Preview-avond
Theaterseizoen 2026/2027 verkoop De Meenthe gaat van start op woensdag 20 mei Cultuur 13 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.