Brasband Cresendo
Brasband Cresendo Foto: Aangeleverd

Brassband Crescendo en Happy Hartkoor geven kerstconcert in de Grote Kerk

Cultuur

STEENWIJK - Op zondag 22 december geven brassband Crescendo en Happy Hartkoor een gezamenlijk kerstconcert in de Grote Kerk te Steenwijk.

Brassband Crescendo onder leiding John Blanken neemt een gedeelte van het kerstconcert voor haar rekening. De muzikanten spelen onder andere ‘White Christmas’, ‘The Snowman’ en ‘Carols of Old’.

Happy Hartkoor is een enthousiast popkoor van 48 zangers en zangeressen waar het plezier en de passie van af spat. Onder leiding van dirigent Sigrid Hof heeft het Happy Hartkoor een enorme ontwikkeling door gemaakt. Het is een koor waar je blij van wordt. In de geweldige akoestiek van de kerk worden uiteraard een aantal kerstnummers gezongen zoals ‘Mary’s Boy Child’ maar ook andere nummers zoals ‘Heal The World’ en ‘I will follow Him’. 

Sigrid Hof zal in dit concert ook te horen zijn. Zij zingt, met begeleiding van de brassband, ‘Gabriella’s Song’.

Crescendo en Happy Hartkoor verheugen zich op dit concert waar het publiek helemaal in de kerstsfeer zal komen. Het concert begint ’s middags om 15.00 en entree is € 10.

Happy Hartkoor

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

De winnaars van Het Schoonste Geheel Overige Rassen, Angelique en Hendrik de Vries met Oostenrijkse boodschappenwagen
Blokzijl viert 24ste editie van de Authentieke Ringrijderij Steenwijkerland 8 uur geleden
Afbeelding
Update: Schatzoeken in Tuk én Vollenhove: vintage, muziek en antiek bij Tussen Kunst & Kringloop Steenwijkerland 14 uur geleden
Beide prijswinnaars op het NK; Tara van der Linde en Jade Koch
Drukke wedstrijdweek: mooie resultaten voor Jade, Tara, Sanne en Mirthe Sport 15 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.