Vieze Jack
Vieze Jack Foto: Persfoto

Vieze Jack bevestigd als Special Guest bij Qmusic The BIG Party in De Meenthe

Cultuur

STEENWIJK – Het dak gaat eraf! Op vrijdag 17 oktober 2025 strijkt Qmusic The BIG Party neer in Steenwijk met 4 uur Fout, een live ABBA-tribute én Vieze Jack als speciale guest. De ongekroonde koning van de foute feestknallers komt speciaal naar De Meenthe voor een extra portie meezingen en springen.

Special Guest Vieze Jack
Qmusic The BIG Party staat sowieso al garant voor een imposante show van ABBA tot Backstreet Boys, van Macarena tot Rainbow in the Sky. De sfeer zit er vanaf de eerste minuut in en je verlaat de zaal met pijnlijke, maar blije voeten. Met Vieze Jack als special guest wordt het een onvergetelijke avond vol humor, hits en uitzinnige meezingmomenten. Vieze Jack is de flamboyante carnavals- en feestact achter knallers als Captain Jack, Brandweerman Jack, De Hut Verbouwen en Lekker Knallen! Sinds 2013 zet hij zalen op z’n kop met een interactieve, humorvolle show vol meezingrefreinen en ondeugende knipogen. Op zijn eigen kanalen profileert hij zich als ‘de meest sexy feestartiest van Nederland’, geliefd op après-ski, carnaval en feesttenten door het hele land.

Groepen vanaf 10 personen betalen slechts €10 per ticket. Dus reserveer met vrienden en profiteer. Early Bird €10 (uitverkocht), Normaal €17,50, Aan de deur €20.

Ga voor meer informatie en tickets naar demeenthe.nl

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Cor Bakker en Erik van Muiswinkel brengen ‘De Gouden Jaren’ naar Steenwijk Cultuur 3 uur geleden
STEENWIJK – In Rabo Theater De Meenthe werd zondag 18 oktober volop gedanst tijdens de afsluitende dag van balfolkfestival CaDansa. De 13e editie van het vierdaagse dansfestival trok ruim duizend dansliefhebbers uit heel Europa naar Steenwijk. Op livemuziek van vijftien bands uit binnen- en buitenland genoten bezoekers van traditionele en moderne dansen in een gezellige, ongedwongen sfeer. Voor koppels en groepen reserveerde De Meenthe twee dansvloeren van in totaal meer dan 1.000 vierkante meter -
Dansers uit heel Europa bezoeken balfolkfestival CaDansa Cultuur 5 uur geleden
Laacher See
Lezing Vulkanische hotspot de Eifel Op vrijdagavond 23 oktober spreekt Erwin Kaspers van 19.30 tot 22.00 uur voor de Geologische Vereniging Zwolle e.o. over de Eifel als vulkanische hotspot. De lezing vindt plaats in de vergaderunit bij de Nooterhof op de Goertjesweg 3 in Zwolle. Voorafgaand aan de lezing is er vanaf 18.30 uur een stenenspreekuur, waar u met uw vondsten en vragen terecht kunt. Lezersnieuws Ingezonden 6 uur geleden
Afbeelding
Opnieuw RUM-dienst in Kuinre: bezoekers bepalen welke liederen klinken Steenwijkerland gisteren
Afbeelding
Vrouwen Steenwijkerwold winnen ruim van De Blesse Met 18 foto’s Insta-Dekop 18 okt, 11:11
Afbeelding
112 STEENWIJK - Met 12 foto’s: Metershoge vlammen bij uitslaande brand in Steenwijk: schuurtje volledig verwoest en woning beschadigd Met 12 foto’s 18 okt, 08:11
Afbeelding
In gesprek over veilig buitengebied tijdens Rundvee en Mechanisatievakdagen Algemeen 18 okt, 08:00
Links Jeanet Nijhof en rechts Martien van 't Hul.
PVV en BBB betwisten noodzaak 500-meterzone rond De Wieden Politiek 17 okt, 20:09
Afbeelding
Isala houdt Opleidingsmarkt in Zwolle voor toekomstige zorgprofessionals Algemeen 17 okt, 19:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.