The Tavelin' Band
The Tavelin' Band Foto: Heleen Duli

Creedence Clearwater Revival-tribute in de Buze

Cultuur

STEENWIJK - De The Travelin’ Band speelt zaterdag 21 februari in Poppodium de Buze te Steenwijk. Deze band brengt een tribute aan Creedence Clearwater Revival.

Eind jaren ‘60 was Creedence Clearwater Revival misschien wel de grootste band op aarde. De band rondom John Fogerty leverde hit na hit af, met nummers over de Vietnam-oorlog, ‘hellige wieven’ en de moerassen in zuidelijk Amerika. Nummers met kop en staart waar altijd een kanon van een refrein in zit. The Travelin’ Band neemt je mee op reis door de roerige jaren ‘60 en ’70. Deze vijf heren komen uit de Achterhoekse klei en voelen de zompige ‘swamp’-bluesrock van CCR in elke vezel van hun lichaam. De band speelde eerder al op festivals als Zwarte Cross en Oerol. 

Kaarten, à €10,- per stuk in de voorverkoop, zijn momenteel nog online verkrijgbaar via www.buze.nl. Er wordt geadviseerd deze tijdig te bestellen. De zaal gaat om 20.30 uur open en het optreden begint om 21.30. Er is geen voorprogramma de band speelt twee sets.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Bierfestival bij Burcht van Kuinre afgelast: werkgroep werkt aan Kuunderburchtbier Steenwijkerland 11 uur geleden
Afbeelding
Extra geld voor starterslening in Steenwijkerland Steenwijkerland 12 uur geleden
Tara van der Linden
Ruitervereniging PSV uit Vollenhove levert vier Kringkampioenen af Sport 6 jul, 16:00
De Polderclub, winnaar van 2025
Gondelvirus slaat opnieuw toe: drie nieuwe namen bij Gondelvaart Dwarsgracht Steenwijkerland 6 jul, 13:00
Wethouder Trijn Jongman reikt de cheque van € 2.000 in 2025 uit aan Julia Lenstra, die Twee Recht Twee Averecht vertegenwoordigt
Nieuwe opzet Anne Beeltje Cultuurprijs. ‘Cultuur is veel breder dan mensen vaak denken’ Cultuur 6 jul, 12:00
Afbeelding
Expositie ‘Tussen nu en nergens’ in Doopsgezinde Kerk ’t Lam te Blokzijl Cultuur 6 jul, 10:00
het afscheid van Jacob Spiker.
Overijssel investeert in de toekomst en houdt ruimte voor nieuwe keuzes Algemeen 6 jul, 08:06
Han Evers reikt de cheque uit aan Irene Hasselt
Theaterspektakel Ridders en Juffers van het Zwarte Water sluit af met cheque van € 5.000 voor Irene Hasselt Cultuur 5 jul, 17:00
Een foto van een Atlantavlinder.
Tuinvlindertelling vraagt om kwartier tellen in eigen tuin Algemeen 5 jul, 15:30

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.