Slagwerkgroep van Vollenhoofsch Fanfare
Slagwerkgroep van Vollenhoofsch Fanfare Aangeleverd

Voorjaarsconcert Vollenhoofsch Fanfare 14 maart

Cultuur

VOLLENHOVE - De lente hangt in de lucht en dat betekent dat het weer tijd is voor het jaarlijkse voorjaarsconcert van Vollenhoofsch Fanfare. Op zaterdag 14 maart belooft het een muzikale avond te worden vol afwisseling, energie en enthousiasme.

De avond wordt geopend door onze jeugdorkesten onder leiding van Niels Lammers. Met trots laten zij horen waaraan de afgelopen tijd hard is gewerkt. Vervolgens nemen de jeugdslagwerkgroep en slagwerkgroep, onder leiding van Jos van Elburg, het podium over. Met krachtige en ritmische werken zoals onder andere het bekende Hold the Line van Toto zorgen zij voor een spetterend vervolg van de avond.

Na de tweede pauze is het de beurt aan het orkest onder leiding van Erik van der Weerd. U kunt genieten van een gevarieerd programma met onder andere een compilatie van de musical Elizabeth en Kronenburg Park.

Kortom: een programma waarin verschillende muziekstijlen samenkomen en waarin voor iedere muziekliefhebber iets te beleven valt.

Het concert vindt plaats in De Burght, Godfried van Rhenenlaan 2 in Vollenhove.
De avond begint om 19.30 uur, de zaal is geopend vanaf 19.00 uur.

De voorverkoop is op woensdag 4 maart van 19.00 tot 20.00 uur in De Burght. Kaarten kosten € 10,00 per stuk, donateurs betalen op vertoon van de donateurskaart € 5,00.

Reserveren kan ook via secretariaat@vollenhoofschfanfare.nl. Uw kaarten liggen dan op de avond zelf voor u klaar bij de entree.

De Vollenhoofsch Fanfare hoopt u op 14 maart te mogen verwelkomen voor een prachtige muzikale avond!

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

STEENWIJK – In Rabo Theater De Meenthe werd zondag 18 oktober volop gedanst tijdens de afsluitende dag van balfolkfestival CaDansa. De 13e editie van het vierdaagse dansfestival trok ruim duizend dansliefhebbers uit heel Europa naar Steenwijk. Op livemuziek van vijftien bands uit binnen- en buitenland genoten bezoekers van traditionele en moderne dansen in een gezellige, ongedwongen sfeer. Voor koppels en groepen reserveerde De Meenthe twee dansvloeren van in totaal meer dan 1.000 vierkante meter -
Dansers uit heel Europa bezoeken balfolkfestival CaDansa Cultuur 8 uur geleden
Laacher See
Lezing Vulkanische hotspot de Eifel Op vrijdagavond 23 oktober spreekt Erwin Kaspers van 19.30 tot 22.00 uur voor de Geologische Vereniging Zwolle e.o. over de Eifel als vulkanische hotspot. De lezing vindt plaats in de vergaderunit bij de Nooterhof op de Goertjesweg 3 in Zwolle. Voorafgaand aan de lezing is er vanaf 18.30 uur een stenenspreekuur, waar u met uw vondsten en vragen terecht kunt. Lezersnieuws Ingezonden 9 uur geleden
Een beenveeg van Bijker
Johannes Bijker uit Tuk succesvol op Open Berlin 2026 Lezersnieuws Ingezonden 19 uur geleden
Afbeelding
Vrouwen Steenwijkerwold winnen ruim van De Blesse Met 18 foto’s Insta-Dekop 18 okt, 11:11
Afbeelding
112 STEENWIJK - Met 12 foto’s: Metershoge vlammen bij uitslaande brand in Steenwijk: schuurtje volledig verwoest en woning beschadigd Met 12 foto’s 18 okt, 08:11
Afbeelding
In gesprek over veilig buitengebied tijdens Rundvee en Mechanisatievakdagen Algemeen 18 okt, 08:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.