Afbeelding
Foto: Eigen foto.

Kerstconcert Oldemarkter Fanfare

Lezersnieuws Ingezonden

Zondag 14 december wordt in de R.K.-Kerk in Oldemarkt een Kerstconcert gehouden. 

Het concert wordt verzorgd door Oldemarkter Fanfare onder leiding van dirigent Jan Bergsma. 

Oldemarkter Fanfare heeft Het Koor van de Hoeve uitgenodigd om een deel van het programma te verzorgen. Het Koor van de Hoeve is een enthousiaste groep zangers en zangeressen onder professionele leiding van dirigente Angelica Braam. Het koor bestaat al meer dan 25 jaar, zij treden regelmatig op tijdens diverse evenementen in de omgeving, zoals Kopje Cultuur of de lichtjesavond bij Pantropica. 

Zowel koor als orkest hebben naast de traditionele kerstliederen enkele hedendaagse kerstliederen op het programma staan. 

Naast het luisteren naar de mooie sfeer- en kerstmuziek is er voor het publiek gelegenheid om mee te zingen met de bekende kerstliederen. 

Het concert begint om 19:30 uur en duurt tot ongeveer 21:00 uur.

De toegang is gratis, voor de onkosten wordt een deurcollecte gehouden. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Gastles van burgemeester en kinderburgemeester maakt basisscholieren enthousiast over lokale democratie Westerveld 12 uur geleden
Professor Van Geffen
OERmuseum heeft een AUDIOWANDELING met archeoloog Albert van Giffen Westerveld 13 uur geleden
Namens de Ankerloge van de Odd Fellows in Steenwijk overhandigt Leo van Harten de sponsorcheque aan Luc Greven, voorzitter van Kopje Cultuur
Kopje Cultuur gratis toegankelijk dankzij steun grote groep sponsoren Steenwijk 13 uur geleden
Afbeelding
Ria’s podcast over ‘Paradijsvogels in West’ brengt verhalen wijkbewoners tot leven Cultuur 17 jun, 17:00
Erwin Wiersinga
Erwin Wiersinga geeft orgelconcert in de Grote Kerk Steenwijk Cultuur 17 jun, 15:22
Gemeentehuis van Westerveld
DSW/Gemeentebelangen, VVD en CDA bereiken akkoord over nieuwe coalitie voor Westerveld Westerveld 17 jun, 15:17

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.