Afbeelding
Foto: Pixabay

Biljarters ‘t Centrum winnen

Sport

OLDEMARKT - Het libreteam van de Oldemarktse biljartclub ‘t Centrum heeft de eerste wedstrijd in het Zwaagstra goede doelen biljarttoernooi in winst kunnen omzetten. De eerste wedstrijd in een poule van 3, werd met 36-24 gewonnen van DOC. 

Een winstpartij wordt volgens Belgisch systeem beloond met 12 punten. Meester, Gerritsen en Mosterman zorgden voor de punten. De tweede wedstrijd wordt op 10 mei gespeeld tegen De Woag. Bij winst of verlies, eventueel met minder dan 7 punten, bereiken de biljarters de volgende ronde.




Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Aanstaande zondag 28 juni boeken- en platenmarkt in Steenwijk Winkels open tijdens koopzondag Steenwijk 17 uur geleden
Voorzitter College van bestuur Windesheim, Erika Diender (links) en lid Raad van Bestuur Isala Ina Kuper (rechts) tijdens de demonstratie van werkplekleren met VR.
Isala en Windesheim versterken samenwerking voor de zorg van morgen Algemeen 18 uur geleden
Gert-Jan van der Veen
Gert-Jan van der Veen wint Finale om Jos Verheyen Memorial Bokaal Sport 19 uur geleden
Afbeelding
Duits-Nederlandse Windtunnels (DNW) in Marknesse zet deuren open voor publiek Noordoostpolder 21 jun, 14:00
Café Saantje in Vollenhove tijdens het WK Nederland-Zweden.
WK-voetbal kijken in Café Saantje Steenwijkerland Insta-Dekop 21 jun, 12:23
Afbeelding
Gratis optreden Amerikaanse band Electric Youth op zaterdag 4 juli in Muziekkoepel Rams Woerthe Cultuur 21 jun, 12:11

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.