Lutieneke van der Linden en voorzitter Frank Hagenus van Steevast.
Lutieneke van der Linden en voorzitter Frank Hagenus van Steevast. Foto: Steevast

Lutieneke van der Linde 50 jaar volleybalscheidsrechter

Sport Ingezonden

STEENWIJK - Tijdens de gehouden algemene ledenvergadering van volleybalvereniging BrouwerTuk/Steevast werd Lutieneke van der Linde door voorzitter Frank Hagenus in de schijnwerpers gezet vanwege het feit dat zij inmiddels vijftig jaar lang volleybalscheidsrechter is.

Blij verrast werd Van der Linde met een oorkonde van de Nederlandse Volleybal Bond en een volleybalplastiek namens BrouwerTuk/Steevast. De verenigingspreses memoreerde dat zij inmiddels al wel zo’n 2.500 maal de ‘bok’ moet zijn bestegen om ongeveer 10.000 sets te fluiten. “Dit mag je best een hele uitzonderlijke prestatie noemen en waar je trots op mag zijn.”

Lutieneke van der Linde was naast haar scheidsrechterschap ook nog eens decennialang bestuurslid/secretaris van BrouwerTuk/Steevast. Parallel aan deze intensieve bezigheden was ze ook als speelster actief en is ze thans nog steeds binnen de volleyballijnen sportief aanwezig. Plannen om met het fluiten te stoppen heeft ze niet. Ook binnen de vereniging vervult ze met de haar kenmerkende passie nog enkele commissiefuncties. Een welgemeend applaus van de in groten getale aanwezige leden ondersteunde de waardering voor hetgeen ze met haar tomeloze inzet voor het volleybal in Steenwijk betekent.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
SHAKE Festival laat Diever opnieuw schudden op 15 en 16 mei Cultuur Insta-Dekop 9 mei, 15:00
Afbeelding
Twee uiteenlopende films met ieder zijn indrukwekkende verhaal Cultuur 9 mei, 14:00
Afbeelding
Clemense Bekhof clubkampioen bij Sjoelclub Sportlust: ‘Uitwisseling met Vrolijke Schoevers gewonnen’ Sport 9 mei, 11:20

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.