
Koploper BV Steenwijk 4 overklast De Brouwerij 2, nummer 3 op ranglijst
SportSTEENWIJK - Biljartvereniging Steenwijk 4, uitkomend in de competitie R3 Libre klein, heeft in de thuiswedstrijd de nummer 3 op de ranglijst met duidelijke cijfers weten te verslaan. In clublokaal François Mingaud moest maandagmiddag 10 maart De Brouwerij 2 uit Nieuwleusen het onderspit delven. Voor BV Steenwijk 4 mochten Dick Wayboer, Bert Korte, Hendrik Veenstra en Theo Simons aantreden.
De Steenwijkers bleken duidelijk de meerdere te zijn in deze confrontatie. Van de 4 te spelen partijen werden er 3 gewonnen. Alleen Theo Simons moest zich gewonnen geven in zijn partij tegen de goed spelende Jan Scholten. De Neuwleusenaar had 18 beurten nodig om het scorebord 22 tegen 31 aan te laten wijzen.
Hendrik Veenstra bleek duidelijk de meerdere van Bert Borgmeier te zijn. In 34 beurten liet de man van BV Steenwijk een score van 43 tegen 16 noteren.
Bert Korte presteerde uitstekend in zijn partij tegen Ineke Kragt. In slechts 13 beurten liet hij de Nieuwleusense met 55 tegen 16 achter zich. Als vanouds deed Dick Wayboer weer van zich spreken. In 18 beurten gaf de nestor van Biljartvereniging Steenwijk het nakijken aan Jannie Brinkman-Evertsen. Het werd 90 tegen 30.
Einduitslag
Biljartvereniging Steenwijk 4: 41 matchpunten, teammoyenne: 2,530, moyenne %: 92,511 De Brouwerij 2: 26 matchpunten, teammoyenne: 1,120, moyenne %: 63,698
Hoogste serie: Dick Wayboer, BV Steenwijk 4: 25
Hoogste persoonlijk moyenne: Dick Wayboer, BV Steenwijk 4: 5,000
Na 18 competitieronden is BV Steenwijk 4 koploper en heeft 51 punten voorsprong op nummer 2, De Wenning 2 uit Pesse. Met een achterstand van 64 punten op koploper BV Steenwijk 4 bezet De Brouwerij 2 plaats 3.
Door Henk van Veen































