Warming up bij De Meenthe in 2024
Warming up bij De Meenthe in 2024 Foto: Hilda Knol

Monkey Fun Run viert vijfjarig jubileum met creatieve Big Five-actie

Sport

STEENWIJK – De Monkey Fun Run bestaat dit jaar vijf jaar en dat wordt gevierd met een feestelijke jubileumactie: de Big Five Challenge. De organisatie roept deelnemers op om hun creativiteit los te laten en kans te maken op een avontuurlijke prijs: een uitje naar het Klimbos in Paasloo én gratis deelname aan de Monkey Fun Run 2026.

De actie draait volledig om het thema ‘Big Five’ – een knipoog naar de beroemde Afrikaanse dieren. Deelnemers worden uitgedaagd om een originele foto, video of reel te maken waarin dieren als de olifant, leeuw, giraffe, zebra of aap centraal staan. Schmink, verkleedkleren, decorstukken of dansmoves: alles mag, zolang het maar in het teken staat van de Big Five.

Iedere groep mag bestaan uit maximaal zes deelnemers. Inzendingen kunnen tot en met 5 juli 2025 worden ingestuurd via e-mail (pr@vestingstadrun.nlof gedeeld op Facebook of Instagram met de hashtag #MonkeyFunRunBigFive.

De winnaar wordt bekendgemaakt op zondag 13 juli 2025 om 15.00 uur. Het winnende team krijgt klimtickets voor het Klimbos in Paasloo én gratis deelnamekaarten voor de Monkey Fun Run van volgend jaar.

Voor de Monkey Fun Run zijn inmiddels 1.300 tickets verkocht. De organisatie hoopt dit jaar de 2.000 te halen. Aanmelden en meer informatie: Als afsluiting van het evenement is er de dogsurvival. De honderd kaarten daarvoor zijn allemaal al uitverkocht. Aanmelden en meer informatie: https://monkeyfunrun.nl/

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Zwoel Zomeravondconcert van het Happy Hart Koor en de Happy Hart Singers Cultuur 7 uur geleden
Afbeelding
Cafetaria ‘t Snuufke, Teamles en FC Wolvega 6 winnen negende Kolonie Cup Met 22 foto’s Insta-Dekop 8 uur geleden
VENO is kampioen
Zo hebben de vrouwenvoetbalteams het seizoen afgesloten: VENO en SVBS 77/VHK zijn kampioen Sport 8 uur geleden
Kiemhuistuin in Frederiksoord
Voedseltuin Kiemhuistuin in Frederiksoord uitgelicht als organisatie met grote, sociale impact Westerveld 19 jun, 17:00
Afbeelding
Auke Hoekstra en Joukje Hoekstra-Zeilstra zijn 70 jaar getrouwd Steenwijk 19 jun, 15:30
Afbeelding
Vijf vragen aan Ewout Strijker, schrijver van het boek ‘Slim, maar niet wijs’ Cultuur 19 jun, 14:00
Afbeelding
Nog altijd 28,9% vooroorlogse woningen in Overijssel slecht geïsoleerd Algemeen 19 jun, 13:34
Afbeelding
Piratenkoor Storm en Averij zingt al 35 jaar bij Geertien: nieuwe leden zijn welkom Cultuur Insta-Dekop 19 jun, 12:00
Afbeelding
Eerste groene winkelstraat van Steenwijk officieel geopend Steenwijk 19 jun, 10:40

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.