Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Gratis kanoweek voor de jeugd bij KV Skonevaarder

· leestijd 1 minuut Sport

KAMPEN - Ontdek de wereld van kajakken tijdens de gratis kanoweek bij KV Skonenvaarder! Van 18 tot en met 22 augustus kunnen kinderen vanaf 9 jaar elke ochtend leren peddelen onder begeleiding van ervaren trainers. Geen ervaring nodig, alleen een zwemdiploma en de zin om te genieten van het water. Sluit de week af met je eerste wedstrijd in september! 

Je voelt de wind in je haar en je rug leunt tegen de warmte van de zon. Je armen bewegen in een fijn ritme en je ziet de punt van je kajak door het water snijden. Nu je de slag te pakken hebt kun je je niet meer voorstellen dat je nog niet zo lang geleden nog nooit een peddel aangeraakt had. Je voelt hoe de spieren in je armen, benen en romp zich aanspannen en ontspannen. Voor en achter je varen anderen, want je doet dit niet alleen. Nog even en dan ben je bij de finish en heb je je eerste wedstrijd gevaren!

Kanoweek

Zie je jezelf al in een kajak op het water? Of wil je eens proberen of dit wat voor je is? Dan heb je geluk, want bij KV Skonenvaarder kun je in de laatste week van de vakantie elke ochtend leren om te varen met een kajak. En als je het leuk vindt, mag je in september al meedoen aan je eerste wedstrijd! Deze kanoweek kost niets.

Van 18 tot en met 22 augustus ga je elke ochtend trainen van 10.00 uur tot 11.30 uur. Je hoeft nog niks te kunnen, er zijn ervaren trainers die alles uitleggen en je overal mee helpen.

Waar en wanneer?

  • 10:00 uur: start bij KV Skonenvaarder (Reeveweg 2 Kampen)
  • 11:30 uur: opruimen en omkleden
  • 12:00 uur: we fietsen samen terug

Wie?

  • je bent 9 jaar of ouder
  • je hebt een zwemdiploma
  • je denkt of weet dat je kajakken leuk vindt

Wat neem je mee?

  • T-shirt en korte broek
  • zwemkleding en handdoek
  • droge kleren
  • flesje of bidon voor water
  • snackje of boterham
Afbeelding

Hilda Knol

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Openluchtspel Havelte klaar voor nieuw speelseizoen vol humor en verrassingen Cultuur 16 uur geleden
Het team van Brandweer Vollenhove bij een vorige edtie
Uitdagende brandweerwedstrijden in Vollenhove: Op zaterdag 9 mei is publiek van harte welkom! Steenwijkerland 19 uur geleden
Vorige editie Vierdaagse Oldemarkt
Vier dagen wandelen in Oldemarkt en omgeving: ‘De avondvierdaagse is er voor iedereen’ Sport 20 uur geleden
Afbeelding
Natuurbrand aan de Gasthuisdijk in Zuidveen Met acht foto’s 21 uur geleden
Afbeelding
Ondernemers Steenwijk Vestingstad houden winactie voor Moederdag Week later voorjaarsbraderie met gratis Fun for Kids op vrijdag 15 mei Steenwijk gisteren
Peter de Korver (links) in het eindspel met Louis Beuving
Schakers van Schaakclub Steenwijk naderen finale Steenwijk gisteren
Op de foto: Marloes van Schooten, Klaas Korthoef en Marieke Pit (Kevin Hoen ontbreekt)
Vrijwilligers Congres 2026 is dit jaar in Steenwijk Steenwijk gisteren
Afbeelding
Wisselende resultaten voor het Walking Football-team van vv Steenwijk op het toernooi van PEC Zwolle Met vijf foto’s 29 apr, 19:44
Afbeelding
RTV Oost herdenkt de Tweede Wereldoorlog en viert de vrijheid met een aangepaste programmering Algemeen 29 apr, 19:00

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.