Dick Wayboer
Dick Wayboer Foto: Aangeleverd

Gelijkspel van BV Steenwijk 4 tegen BC De Wenning 1 in Libre klein R3

· leestijd 1 minuut Sport

STEENWIJK - Koploper BV Steenwijk 4, uitkomend in de dagcompetitie Libre klein, klasse R3, kwam niet verder dan een gelijkspel in de thuiswedstrijd tegen BC De Wenning 1 uit Pesse. De wedstrijd werd donderdagmiddag, 6 november gespeeld in clubgebouw François Mingaud van Biljartvereniging Steenwijk.

Voor BV Steenwijk 4 speelden Dick Wayboer, Bert Korte, Harm Liemburg en Hendrik Veenstra ; het Steenwijker team wist maar 2 van de 4 partijen te winnen en verloor hierdoor kostbare punten.

Bert Korte moest zijn meerdere erkennen in Hans Miedema; de man uit Pesse had 24 beurten nodig om Korte achter zich te laten. De Steenwijker teamcaptain kwam 5 van zijn 60 te maken caramboles tekort, toen Miedema zijn winnende carambole 43 scoorde; uitslag: 60-43.

Hendrik Veenstra wist te winnen van Albert Beijering; toen de man van BV Steenwijk in beurt 40 zijn laatste carambole scoorde, had Beijering er nog 4 te maken, score: 43-35.

Harm Liemburg moest het loodje leggen in zijn partij tegen Harm Bloemberg; de man uit Pesse had 27 beurten nodig om met carambole 43 als eerste de eindstreep te halen. Liemburg had 51 caramboles moeten maken, maar bleef steken op 40 ; het scorebord wees 40-43 als eindstand aan.

Als vanouds scoorde Dick Wayboer er weer vrolijk op los; de nestor had 27 beurten nodig om Benny Brus achter z’n karretje te spannen. Brus kwam niet verder dan 43 van zijn 51 te maken caramboles; het werd 90-43.

Einduitslag

BV Steenwijk 4: 40 matchpunten, teammoyenne: 1,974, moyenne %: 93,574

BC De Wenning 1: 40 matchpunten, teammoyenne: 1,389, moyenne %: 93,181

Hoogste serie: Dick Wayboer, BV Steenwijk 4: 20

Hoogste persoonlijk moyenne: Dick Wayboer, BV Steenwijk 4: 3,333

Na deze wedstrijd bezet BV Steenwijk 4 plaats 1 met 66 punten voorsprong op nummer 2: DOS 3 uit Hattem en 70 punten voorsprong op nummer 3: BC De Wenning 1. HBC 4 uit Hoogeveen volgt op plaats 4 met 2 punten achterstand op BC De Wenning 1. Door het minieme verschil op de ranglijst, kan het nog alle kanten op vanaf plaats 2 t.m. 10.

Henk van Veen

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Met 7 foto’s: 112 HAVELTE - Vrachtwagen kantelt met achterkant in diepe bouwput in Havelte Met 7 foto’s 8 uur geleden
Michiel en presentator Stijn van Vliet
Michel uit Havelte wint €50.000 bij loterij Lot of Happiness Westerveld Insta-Dekop 8 uur geleden
Afbeelding
Zaterdagavond 24 oktober: Hubertusviering in Steenwijkerwold met jachthoorns en hubertusbrood Steenwijkerland 8 uur geleden

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.