
Roy Regeling wint districtsfinale bandstoten tweede klas
SportRoy Regeling van biljartvereniging ‘t Centrum Kok Isoleren uit Oldemarkt heeft de districtsfinale tweede klasse bandstoten gewonnen en zal nu medio maart in Amstelveen spelen om de Gewestelijke titel.
Roy Regeling startte de eerste dag met een overwinning en gelijkspel. De tweede dag begon de derde wedstrijd niet goed en verloor hij. De vierde wedstrijd daarentegen overklaste hij zijn tegenstander en ook de vijfde partij speelde hij zeer goed en behaalde een 40-19 overwinning op Egbert Vink.
Met 3 gewonnen partijen en een verliespartij plus remise behaalde hij 7 punten en de eerste plaats voor Rink van De Kolonie die tweede werd. Roy had een hoogste serie van 11 en een totaal gemiddelde van 1.88.































