
Mooie resultaten voor amazones PSV uit Vollenhove
· leestijd 1 minuut SportDe amazones van PSV Vollenhove behaalden mooie resultaten bij wedstrijden in de regio.
Tijdens de kringkampioenschappen vorige week mochten er nog meer leden van PSV Vollenhove de kampioensdeken in ontvangst nemen. Zo werd Ilse de Vries in de klasse 90 cm - C springen kampioen met haar pony Sep.
Jade Koch mocht met haar pony Migchelhoeve’s Olva de kampioensdeken in ontvangst nemen in de klasse L1 - C (dressuur) én de klasse 80 cm - C (springen). Beide amazones zijn afgevaardigd naar de Regiokampioenschappen later dit jaar.
![]()
Jade Koch en Ilse de Vries (kringkampioenen) - Foto: Aangeleverd
Jolijn Koch en haar pony Altrido Miona’s Roletta werden tijdens de kringkampioenschappen dressuur klasse B - DE 2e.
![]()
Jolijn Koch - Foto: Aangeleverd
Sharon Bruintjes was na de kringkampioenschappen springen in Genemuiden 1e reserve voor de Regiokampioenschappen. Hier mag ze, na het uitvallen van een andere ruiter, aan de start komen in de klasse 110 cm met haar paard O’Jane.
![]()
Sharon Bruintjes - Foto: Aangeleverd
Jolijn Koch startte afgelopen weekend met haar pony Altrido Miona’s Roletta tijdens een dressuurwedstrijd in de klasse B - DE. Met 206 en 215,5 punten wist ze twee keer de 1e prijs in ontvangst te nemen.
Jade Koch reed ook in Zwolle met Migchelhoeve’s Olva in de klasse L1 - C. Ook zij wist beide proeven te winnen.
Esmee Lok kwam aan de start met Rivo Torto’s Ravel in de klasse B - DE dressuur in Zeewolde. Ze wist met 187,5 punten een proef te winnen en met 180,5 werd ze in de andere proef 2e.
![]()
Esmee Lok - Foto: Aangeleverd
In eigen huis werd er dressuur gereden. Marijke Lok kwam hier aan de start met haar paard Porthos in de klasse B. Met 197,5 en 204,5 wist ze beide proeven bovenaan te eindigen.
Mirthe Bron reed met Erlinde SHS in de gecombineerde klasse L1/ L2 naar twee keer een 3e prijs met 190,5 en 189,5.
![]()
Mirthe Bron - Foto: Aangeleverd
In dezelfde klasse reed Sharon Bruintjes met haar paard Rock Hudson naar twee keer een 2e prijs met 192,5 en 195 punten.
De winnende combinatie in deze klasse was Tara van der Linde met haar paard Jarina. Met maar liefst 213 en 212 punten wist ze beide proeven met overmacht te winnen.
![]()
Tara van der Linde - Foto: Aangeleverd
Sharon kwam met haar paard O’Jane ook aan de start in de klasse B dressuur. De eerste proef was goed voor 195,5 punten en een 2e prijs. De tweede proef was goed voor 194 punten waarmee ze ex aequo 2e werd.






































